15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

Dekor, Ev Dekorasyon
Temmuz 15, 2017
Ahşap Duvar Rafları

Ahşap Duvar Rafı konusunda harika öneriler, Dekoratif Duvar Rafları, herhangi bir ev alanına dekorasyon için harika bir fikirdir. Herhangi bir eve faydalı bir ek özelliğin yanı sıra mükemmel bir aksesuar. Duvar raflarının tasarımları duvara ve tabii ki bütün odaya karakter ve cazibe katıyor.

Ayrıca mekanları düzenleme, depolamak ve yerleştirmek için çok yararlı. Raflar, evin herhangi bir alanında en çok kullandığımız şeylere hızlıca erişmenizi sağlar. Dekoratif duvar rafları, yararlılıklarını korurken, sıkıcı duvarlara güzellik katar, ziyaretçilerimizin ve misafirlerimizin gözlerini hitap eder.

Bu yazı için, 15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı örneklerini inceliyoruz. Belli bir zerafeti ve çekiciliğini korurken çeşitli stil, tasarım ve renklerle tasarlanmış raflar.

Ahşap duvar rafları da uzun süre dayanır ve duvarla kontrast sağlamak için ilginç ve güzel renklerle boyanabilir. Duvar rafı Önerilerimizi incelemek ve esinlenmekten çekinmeyin.

Dekoratif Ahşap Duvar Rafı Önerileri

Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

J1 Studio

Bu ahşap duvar rafına çeşitli şekillerde çok sayıda şekil entegre edilmiştir. Üçgenlerin kombinasyonu, bunun için güçlü bir yapı ve görsel çekicilik sağlar.

Dekoratif Ahşap Duvar Rafları

The Land of Nod

Ahşap Duvar Rafı

Dalian Grandwills Co., Ltd

Ahşap Duvar Rafları

PerfekteVelle

2018 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

Dalian Grandwills Co., Ltd

2018 Ahşap Duvar Rafı

Etsy

Dekoratif Duvar Rafı

homegardenmax

Dekoratif Duvar Rafları

Trista

Duvar Rafı Modelleri

West Elm

2018 Duvar Rafı Modelleri

Pottery Barn

Ahşap Duvar Rafı 2018

Pottery Barn Kids

Kendi içinde minimalist, hoş ve eşsiz bir kitaplık için bir mini resim çerçevesi fikri ile tasarlanmış duvar raflarından birisi.

Dekoratif Duvar Rafları 2018

Graham and Green

Ahşap yüzen duvar raflarında muhteşem ve şık bir mercan ilavesi ile koridorun, özellikle de mercanlara vurgu yapmak ve biraz glam eklemek için renkli bir duvar rafı modeli.

Ahşap Duvar Rafı Çeşitleri

Wisteria

Bu müthiş dairesel raf sadece mükemmel bir duvar rafı değil, aynı zamanda göze çarpan herhangi bir odaya mükemmel bir dekor olacak.

Ahşap Duvar Rafı

Raflar sadece depolamak için değil, herhangi bir duvara şıklık katan güzel süslemeler de kullanılır. Evin herhangi bir yerinde de depolama ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olacak.

Ahşap duvar rafları hem duvar renk uyumu, hemde görsel özelikleri ile evinizin ve bulunduğu ortamın havasını değiştiren en önemli dekor ürünlerinin başında yer alır. 2018 Duvar rafı modelleri çocuk odası tasarımlarınıza harika uyum sağlayacak.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın