15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı


Ahşap Duvar Rafları

Ahşap Duvar Rafı konusunda harika öneriler, Dekoratif Duvar Rafları, herhangi bir ev alanına dekorasyon için harika bir fikirdir. Herhangi bir eve faydalı bir ek özelliğin yanı sıra mükemmel bir aksesuar. Duvar raflarının tasarımları duvara ve tabii ki bütün odaya karakter ve cazibe katıyor.

Ayrıca mekanları düzenleme, depolamak ve yerleştirmek için çok yararlı. Raflar, evin herhangi bir alanında en çok kullandığımız şeylere hızlıca erişmenizi sağlar. Dekoratif duvar rafları, yararlılıklarını korurken, sıkıcı duvarlara güzellik katar, ziyaretçilerimizin ve misafirlerimizin gözlerini hitap eder.

Bu yazı için, 15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı örneklerini inceliyoruz. Belli bir zerafeti ve çekiciliğini korurken çeşitli stil, tasarım ve renklerle tasarlanmış raflar.

Ahşap duvar rafları da uzun süre dayanır ve duvarla kontrast sağlamak için ilginç ve güzel renklerle boyanabilir. Duvar rafı Önerilerimizi incelemek ve esinlenmekten çekinmeyin.

Dekoratif Ahşap Duvar Rafı Önerileri

Dekoratif Ahşap Duvar Rafı
J1 Studio

Bu ahşap duvar rafına çeşitli şekillerde çok sayıda şekil entegre edilmiştir. Üçgenlerin kombinasyonu, bunun için güçlü bir yapı ve görsel çekicilik sağlar.

Dekoratif Ahşap Duvar Rafları
The Land of Nod
Ahşap Duvar Rafı
Dalian Grandwills Co., Ltd
Ahşap Duvar Rafları
PerfekteVelle
2018 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı
Dalian Grandwills Co., Ltd
2018 Ahşap Duvar Rafı
Etsy
Dekoratif Duvar Rafı
homegardenmax
Dekoratif Duvar Rafları
Trista
Duvar Rafı Modelleri
West Elm
2018 Duvar Rafı Modelleri
Pottery Barn
Ahşap Duvar Rafı 2018
Pottery Barn Kids

Kendi içinde minimalist, hoş ve eşsiz bir kitaplık için bir mini resim çerçevesi fikri ile tasarlanmış duvar raflarından birisi.

Dekoratif Duvar Rafları 2018
Graham and Green

Ahşap yüzen duvar raflarında muhteşem ve şık bir mercan ilavesi ile koridorun, özellikle de mercanlara vurgu yapmak ve biraz glam eklemek için renkli bir duvar rafı modeli.

Ahşap Duvar Rafı Çeşitleri
Wisteria
Dekoratif Ahşap Duvar Rafı Önerileri
brideandwolfe

Bu müthiş dairesel raf sadece mükemmel bir duvar rafı değil, aynı zamanda göze çarpan herhangi bir odaya mükemmel bir dekor olacak.

Ahşap Duvar Rafı

Raflar sadece depolamak için değil, herhangi bir duvara şıklık katan güzel süslemeler de kullanılır. Evin herhangi bir yerinde de depolama ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olacak.

Ahşap duvar rafları hem duvar renk uyumu, hemde görsel özelikleri ile evinizin ve bulunduğu ortamın havasını değiştiren en önemli dekor ürünlerinin başında yer alır. 2018 Duvar rafı modelleri çocuk odası tasarımlarınıza harika uyum sağlayacak.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

Giriş Yap

Become a part of our community!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap