2017 Halı Modeli Önerileri Fotoğraf Galerisi


Halı Modeli
Halı modellerine göre iki gruba ayrılabilir. Klasik desenli kilim, modern kilim modelleri. Bu iki model halıdan 2017 halı modeli fotoğraf galerimizde örnekler verdik. Eskiden halılar el dokuması ile üretilmekteydi. El emeğinin çok sayıda halı modelleri üretilmiştir.

El Dokuması Halı

El Dokuma Halı Modelleri

El dokuması halı zahmet ve el emeği düşünülürse günümüzde oldukça pahalıdır. El dokuması halılar yıllandıkça daha pahalıdır. Halı kültürü özellikle doğu ülkelerinde gelişmiştir. El örgüsü halı genellikle klasik bir modeldir. Günümüzde halı dokumacılığında gittikçe daha fazla makine kullanılmaktadır. Bu modern bir halı tarzıdır. Makine dokuma halıları daha ucuzdur. Ayrıca bakımı daha kolaydır.

2017 Halı Modeli Fikirleri

Geçmişten günümüze, halının her zaman ısınma amacı ile kullanılması. Ahşap gibi zemin kaplamalarının sıkça kullanılmasıyla halı şimdi dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Ev dekorasyonuna gidiyorsanız, uygun halı desenlerini seçmelisiniz. Bu yazıda güzel halı modelleri, halı desenleri, modern halılar, klasik halılar sizlerle paylaştık.

Özellikle oturma odasındaki halı ve salon dekorasyonu dekorasyonda çok kullanılıyor. Odanız şahane güzel bir halı gösterecektir. Amacımız iyi zaman geçirir.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Halı Modeli Önerileri Fotoğraf Galerisi

Giriş Yap

Become a part of our community!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format