2017 Halı Modeli Önerileri Fotoğraf Galerisi

Dekor, Ev Dekorasyon
Haziran 14, 2017
2017 Halı Modeli Fikirleri

Halı modellerine göre iki gruba ayrılabilir. Klasik desenli kilim, modern kilim modelleri. Bu iki model halıdan 2017 halı modeli fotoğraf galerimizde örnekler verdik. Eskiden halılar el dokuması ile üretilmekteydi. El emeğinin çok sayıda halı modelleri üretilmiştir.

El Dokuması Halı

El Dokuma Halı Modelleri

El dokuması halı zahmet ve el emeği düşünülürse günümüzde oldukça pahalıdır. El dokuması halılar yıllandıkça daha pahalıdır. Halı kültürü özellikle doğu ülkelerinde gelişmiştir. El örgüsü halı genellikle klasik bir modeldir.

Günümüzde halı dokumacılığında gittikçe daha fazla makine kullanılmaktadır. Bu modern bir halı tarzıdır. Makine dokuma halıları daha ucuzdur. Ayrıca bakımı daha kolaydır.

2017 Halı Modeli Fikirleri

Geçmişten günümüze, halının her zaman ısınma amacı ile kullanılması. Ahşap gibi zemin kaplamalarının sıkça kullanılmasıyla halı şimdi dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Ev dekorasyonuna gidiyorsanız, uygun halı desenlerini seçmelisiniz. Bu yazıda güzel halı modelleri, halı desenleri, modern halılar, klasik halılar sizlerle paylaştık.

Halı Modeli

Evinize en uygun halıları seçerken, halı modeli arasından tercih yapmak zordur. Dekoratif Halılar, Halı Tasarımları ve Klasik klim ve yolluk halı modelleri konusunda fikir ve önerilerde bulunduk.

Özellikle oturma odasındaki halı ve salon dekorasyonu dekorasyonda çok kullanılıyor. Odanız şahane güzel bir halı gösterecektir. Amacımız iyi zaman geçirir.

Bunları da beğenebilirsin!

4 Yorumlar

 • Reply Evde Halı Yıkama Önerileri - Halı Yıkama Firmaları ve Halı Temizliği Haziran 25, 2017 at 10:33 pm

  […] çıkan halı modelleri konusunda fikir almak isterseniz daha önce paylaştığımız konuyu […]

 • Reply 2017 Deri Halı Modelleri Temmuz 12, 2017 at 12:39 am

  […] bir ürüne sahip olmanız. Öyleki istediğiniz zaman kullanmak uzun vadeli tasarım için halı arayanlara […]

 • Reply Yuvarlak Halı Modelleri - Yuvarlak Halı Önerileri Temmuz 15, 2017 at 4:26 am

  […] için istenilen tüm alanlarda, uygun gördüğünüz halı modellerini tercih edebilirsiniz. Halıların estetik yanları dışında, mermer ve seramik gibi soğuk kalan zeminlerde sıcaklık sağlamak […]

 • Reply Zigon Sehpa Modelleri - 2018 Zigon Sehpalar Ağustos 7, 2017 at 6:19 am

  […] önce paylaştığımız 2017 Halı Önerileri konumuzu […]

 • Cevap bırakın