2017 Yer Minderleri

Ev Dekorasyon
Temmuz 12, 2017
Dekoratif Yer Minderleri

2017 Yer Minderleri, ev dekorasyonlarından bahçe ve teraslarımızda, cafelerden ofislere kadar tüm alanlarda dekoratif yer mindeleri modelleri görmek mümkün. Yöresel minder tasarımlarından, dinamik modern yer minderi gibi oldukça fazla seçenek mevcut.

Ev dekorasyonlarında dekoratif yer minderi kullanmak tasarımı tamamlayan en güzel ürünleriden, hem pratik tasarım çözümlerin başında geliyor.

Yer minderi tasarımları rahat bir ortam oluşturmanıza, kolay alan açmanıza ve keyifli rahat bir oda tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Dekoratif Yer Minderleri

Çocuk odalarında ise yer minderi farklı tasarımlar ile çocuklar için eğlenceli minder, oyun minderleri gibi oldukça eğlenceli baskılarla hazırlanmış çocuk odası yer minderi bulabilirsiniz.

Rengarenk minder tasarımları ile mobilyalarınızı kolaylıkla tamalayabilirsiniz.

Dekoratif Yer Minderi Fiyatları

Hem ekonomik hem ucuz modelleri ile evinizde dekoratif yer yastık ve minderi bulmanız çok kolay. Ortalama fiyatı 50 Türk lirasından başlıyor. Özel olarak tasarlata bilirsiniz. Hazır modellerden evinize en uygun modeli gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Tasarımda eksiğiniz yer minderi ise hemen bir tane edine bilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın