Şişme Havuz Modelleri

Bahçe, Ürünler
Temmuz 1, 2017
Şişme Havuz Modelleri

Şişme Havuz Modelleri, yazın gelmesi ile serinlemek ve eğlence için en fazla aranan ürünler arasında yer alıyor. Evlerinde havuz olmayan insanlar, kullana bilecekleri alanlarda portatif havuz yönetemlerine yöneliyor. Hatta evine kendi havuzunu yapanlar mevcut. Daha önce paylaştığımız kendi havuzunu kendin yap konumuza buraya tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Evinin bahçesine spor ve fitnes imkanı sunan son model havuz sistemleri yaptıranlar mevcut. O ürünlerden birini daha önceki konumuzda paylaşmıştık. Fitness Havuzu konumuz için tıklayınız!

Ev Yapımı Havuz

Traktör Kasasında Havuz Keyfi!

Ev Yapımı Havuz

Çöp Kutusunda Havuz Keyfi

Havuz yaptırmak aynı zamanda ciddi bir ekonomi işidir, oldukça pahalı uygulamalar mevcut. Havuz yaptırmak ne kadar masraflı ise Şişme Havuz Ne kadar ucuz olursa olsun, bu sizin ihtiyacınıza göre ve gelir durumunuza göre karar vereceğiniz bir tercih olacaktır.

Ülkemizde genellikle Şişme havuz çocuklar için kullanılan, Şişme Çocuk Havuzu tercih edilmekte. Oysa portatif havuz modelleri konusunda şişme havuz seçenekleri yetişkinler içinde oldukça fazla modele sahip. Bahçenizde, terasınızda hatta balkonlarında bir kullananlar mevcut. Tabiki ideal kullanım alanı size kalmış. Yazın sıcak günlerinde evinde serinlemek isteyenler için şişme havuzlar en pratik ve ucuz yöntemdir.

Çoçuklar içinde şişme havuz seçenekleri oldukça fazladı. Aile Havuzu olarak da kullanıla bilecek şişme havuzlar mevcut. Büyük Şişme Havuz Modelleride yetişkinler için kullanılabilecek havuz ölçülerinde üretilmekte.

ÖNEMLİ: Farklı facebook ve web sitelerinden şişme havuz siparişleri veriyorsunuz. Bu konuda işlem yapanlar sitemizle ilgisi olmamasına rağmen bizlere mail ve yorum gönderip hakaret ediyor. Sizlere yardımcı olmak istiyoruz ancak bizleri suçluyorsunuz! Bu konuda internet siparişlerinizde dikkatli olmanızı, alacağınız ürünleri kapıda ödeme, firma bilgilerini ve iletişim bilgileri gibi detayları, uzak mesafeli satış sözleşmesi, faturanızı almanızı öneriyoruz.

Lütfen ürün siparişi verdiğiniz kişi ve kişilerden, onlara ödeme yatırdığınız hesap bilgilerinden, sizlere gelen kargo bilgilerinden ürün değişim ve diğer taleplerinizi ilgili firmaya yapınız.

Hepkalite.com sadece dekorasyon fikirleri sunan bir web sitedir. 1 ay önce faaliyete girmiştir. Bahsettiğiniz ürün satışları ile ilgisi yoktur. Bilginize!

Şişme Havuz Modelleri

Şişme Havuz Nasıl Şişirilir?

Şişme Havuz Nasıl Şişirilir?

Ayak Pompası

Şişme havuz modellerinde kutu içerisinde kullanabileceğiniz, genellikle ayak pompası çıkmakta, ayak pompası ile şişirebileceğiniz gibi bu ürünleri araba kompresörleri ilede şişirebilirsiniz.

Şişme havuz şişirmek için dikkat etmeniz gereken fazla şişirmemenizdir. Sıcakta daha fazla kalacağı için genleşme olacağında bir boşluk bırakmanızda fayda var. Resimde gördüğün ürün genellikle tüm ürünlerin içinde çıkıyor. Tabiki daha kaliteli şişirme pompaları mevcut, bu ürünlerde standart olarak en uygun modelli ürün seçilmekte.

Muhtemel satın alacağınız üründe gelecek ürün yandaki ayak pompası.

Şişme Havuz Ölçüleri Nelerdir?

Bu ölçüler kullanıcak alan ve kişilere göre değişir, Şişme Havuz üreticileri bu konuda tüm seçenekleri düşünerek portatif havuz üretimi yapmakta. Uzun Şişme Havuz, Büyük Şişme Havuz, Derin Şişme Havuz, Şişme Çocuk Havuzu, Şişme Oyun Havuzu gibi olukça fazla seçenek mevcut. Tabiki tüm ürünlere göre boyutlar ve havuz ölçüleri değişmekte. Ama genellikle standart denilen belli şişme havuz boyutları bilinmekte.

Şişme Çocuk Havuzu Ölçüleri Kaç Cm?

Çocuk havuzları ortalama 80cm boyutlarındadır.

Şişme Çocuk Havuz Modelleri Kaç Cm?

80 Cm ile başlaya çocuk havuzları 110 cm, 120 cm, 150cm, 200cm ve üzeri standart denilen boyutlarda üretilmekte. Derinlik ve hacimleri ise 150 cM ortalama olan bir şişme havuz derinliği ortalama 40 cm den başlıyor. 150cm uzunlukta bir havuzun derinliği 40-45cm ortlama ile üretilmekte.

Şişme Havuz Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk havuzları fiyatları 30, 40 Türk Lirasından başlıyor, alacağınız model ve ürün kalitesine göre fiyatları yukarıya doğru çıkıyor. Genel yetişkin için ortalama şişme havuz fiyatı 150, 170 Türk lirasından başlıyor. Bu fiyatlara alınan ürünler ne kadar kullanılabilir? İşte orada almadan önce demo görme üründe kullanılan kalınlığı öğrenmeniz, basınça ne kadar dayanıklı olduğunu sormanız ve mümkünse ürünü görmeden almayınız. Bir çok kişi boyutlarını hesaplamadan ürün siparişi veriyor, ihtiyacınıza göre boyutlandırmayı unutmayın. Şişme havuz alırken dikkat etmeniz gerekenler bunlar.

Şişme Havuz Modellerinde Önemli olan Nedir?

Şişme Havuz kullanmadan önce konulacak alanda mutlaka temizlik yapın, beton zeminlere koymadan önce altını yıkayın, betonu serinletin, havuz temizliği ile suyunu sıklıkla değiştirin. Çocukları havuzda yalnız bırakmayın. Unutmayınki ihmal edilecek bir konu değildir. Kötüsünü düşünün ve iyisini yapın, çocuklarınız havuzda olduğu süre yanlarından ayrılmayın. Tabiki yazın keyfini havuzda çıkarmayı eğlenmeyi ihmal etmeyin.

Bunları da beğenebilirsin!

2 Yorumlar

  • Reply mahmut kumkapu Temmuz 10, 2017 at 4:39 pm

    sıparıs verdıgımız sısme havuz mavı uzun bont seklındeydı ve yanın da sısırme pompası hedıyelıy dı bıze gonderdıgınız yuvarlak kucuk boy havuz pekı nasıl yapalım sıze gonderelım deyıs tırecek mısınız veya bız tuketıcı haklarımızı arıyalım mı mahkeme yoluyla ıstersenız sıze numaramı yazım bana ulasırsanız 0530******* ben marketım var mahkemeyle orasmak ıstemezsınız

    • Reply Hepkalite Temmuz 10, 2017 at 4:49 pm

      Mahmut Bey; Sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Bir ürün satın aldığınız web sitesi, ödemeyi yaptığınız ve faturasında yer alan firma ile iletişime geçiniz. Sitemiz sadece dekorasyon fikirleri vermektedir. Ürün Satışı veya yönlendirmesi yapmamaktayız. Bilginize.

    Cevap bırakın