Banyo Paspas Modelleri 2017

Banyo, Ev Dekorasyon
Temmuz 12, 2017
Banyo Paspas Modelleri

Banyo Paspas Modelleri, banyo dekorasyonları için olmaz ise olmaz ürünlerin başında banyo paspas takımları geliyor. Banyolarımızı dekoratif olarak tamamlayan ürünler, banyo mobilyaları, duvar fayansları ile uyumlu olmasını sağlayan en etkileyici üründür.

Banyolar zeminleri itibariyle kaymaya her zaman müsait alanlardan, özellikle bu konuda banyo kullanımı daha güvenli hale getiren kaymayı önleyen paspaslar bulunmakta. Gelişen teknolojide bu ürünlerin gelişmesini sağladı. Şuanda suya dayanıklı, kaymayan paspas çeşitleri bulunuyor.

Banyo dekorasyonu çalışmalarında renkli dokunuşlar yapmanızı sağlayan paspaslar, özellikle kaymaz tabanları, desenli ve karışık renkleri ile banyolarda en çok tercih edilen modeller.

Banyo Paspas ve Klozet Takımları Modelleri

Banyo Paspas Fiyatları

Ekonomik olarak ev ekonomisini sarsmayacak bütçelerde satın alabileceğiniz modeller mevcut. Tekli banyo pas pası fiyatı son derece ucuz. Özellikle takım olarak alınmakta olan banyo paspas setleri fiyatı 50 Türk lirası ortalamaya sahip olabilirsiniz.

2017 sezonunda duş ve küvet önlerinde kullanılan paspaslar, banyo klozetleri takımları özellikle ıslak olan zeminlerde kullanılan bu ürünler oldukça hijyen sağlamakta. Özellikle kaydırmayan yapıları ile duş sonrası olası kazaları önleyen ayak havluları ile banyo dekorasyonlarının vazgeçilmezi.

Banyo Paspas Modelleri

2017 paspas takımları önerileri arasından sizlerin banyolarına uygun olacak modelleri seçebilirsiniz. Banyo klozet takımları ve modelleri konusunda oldukça fazla model ve seçenek mevcut. İstediğiniz modellerden kendinize uygun olana sahip olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın