Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri

Çalışma Odası, Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Eylül 23, 2017
Kitaplık Modelleri

Kitaplık Modelleri Genç odaları ve Çalışma odalarının vaz geçilmezleri arasında yer almakta. Mobilya ürünleri konusunda Türkiye’nin önde mobilya üretici firması Kelebek tarasından tasarlanan ve hazırlanan Kitaplıkları inceleyeceğiz. Kelebek Mobilya Kitaplık modelleri konusunda dekoratif ve tasarım anlamında oldukça başarılı.

Gençlerin olaları için hem odanın tasarımına dekoratif olarak bir aksesuar, hemde işlevsel olarak muhteşem bir mobilya ürünü katmış olacaksınız. 2018 Kitaplık Modelleri konusunda iddaalı çalışmaları bulunan Kelebek Mağazalarının hazırladığı Kitaplıklar!

Kelebek Mobilya Kitaplık fiyatları, özellikleri ve ürün detaylarını bir araya getirdik. Yeni bir kitaplık arayışında olanlar için uygun bir alternatif olacağını düşünüyoruz. İşte o bir birinden güzel kitaplıklar.

Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri

  1. LIDOR Kitaplık
  2. MIXAGE Kitaplık
  3. POLY Kitaplık
  4. IKORRO Kitaplık
  5. ANGELIC Kitaplık
  6. NAPI Kitaplık
  7. RUBI Kitaplık
  8. MOLLIS Kitaplık

Sırayla Kelebek Mobilyanın ürettiği kitaplıkları inceleyelim.

LIDOR Kitaplık

LIDOR Kitaplık

LIDOR Kitaplık

MIXAGE Kitaplık

MİXAGE Kitaplık

MİXAGE Kitaplık

POLY Kitaplık

POLY Kitaplık

POLY Kitaplık

ANGELIC Kitaplık

ANGELIC Kitaplık

ANGELIC Kitaplık

NAPI Kitaplık

NAPI Kitaplık

NAPI Kitaplık

RUBI Kitaplık

RUBi Kitaplık

RUBi Kitaplık

MOLLIS Kitaplık

MOLLiS Kitaplık

MOLLiS Kitaplık

Kelebek Mobilya Kitaplıkları 2. Yıl Garanti ile sunmakta. Diğer Demonte ürünler gibi kurulum için sizlerin çabalamasına gerek yok. Kelebek Mobilyada Kurulum Ücretsiz. Ayrıca Kitaplıkların Nakliyeside ücretsiz olarak sunulmakta.

Mobilya ürünlerinde en önemli özellik bize göre, garanti, montaj ve nakliyedir. Bu hizmetlerin hepsi ücretsiz olarak kelebek mobilya 2018 kitaplıklarında geçerlidir. Yeni bir kitaplık ihtiyacınız varsa yukarıda yer alan modeller size alternatif olabilir.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın