2018 Ranza Modelleri

Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Ağustos 2, 2017

Ranza modelleri, evlerin çocuk odaları bölümlerinde olmaz ise olmaz özelliklere sahip. Ranza küçük odaların daha kullanışlı hale getirmesini sağlayan harika çocuk odası mobilya ürünlerinden birisi. Ranza yataklar aynı odayı kardeşleri ile paylaşacak olan çocuklarınız içinde güzel bir çözüm.

2018 RANZA MODELLERİ

Çocuk odaları için ranzalar oldukça modüler hale geldi. Çocukların yatak ile birlikte oda içinde ihtiyaç duyduğu ürünleride içinde bulunduruyor. Portatif özelliklere sahip yeni moda çocuk mobilyaları içinde en fazla tercih edilen tür ranza çeşitleri.

Evinizde bir ranzaya ihtiyaç duyuyorsanız, artık dekorasyon uyumu yanı oldukça işlevsel ürünlere ihtiyaç duyacaksınız. Küçük evlerde çocuk odalarıda oldukça küçük olmakta, bu çocuğunuzun daha az mobilya ile daha fazla işlevsel modellere ihtiyaç duymasını sağlıyor. Özellikle konu yatak kadar geniş bir yer kaplayan modellerde ise durum tamamen işlevsel ve modüler sistemlere dönüyor.

Ranza çeşitleri özellikle pratik kullanım alanlarından sonra 2018 yılında renk seçenekleri, klasik mobilyalara uyum gibi özelliklerini koruyacak. Bilindiği gibi ranzalar taşıması zor olan ve ağır mobilya türlerinde 2018 ranza modellerinde bu olmayacak. Ranzalar modüler tasarımlarının yanı sıra dayanıklı ahşaplar ile üretilmekte. Zamanla hafifleyen modeller dayanıklı ve kalitesinden hiç birşey kaybetmedi.

Çocuk Odası Ranza Modelleri

Çilek Mobilya Ahşap Ranza Modeli Açık Mavi Ranza Modeli Beyaz Ranza Modeli

Dörtlü Çocuk Odası Ranzası Çocuk Ranzaları Yandan Merdivenli Çocuk Ranzası Ranza Tasarımları L Kullanışlı Çocuk Odası Ranzası Dolaplı Çocuk Odası Ranzası

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın