Çocuk Odası için eğlenceli minibüs tasarımı


Çocuk Odası artık çocukların hayal gücüne göre şekillenmeye başladı. Bunun yanında mobilya ve çocuk odası ürünleri üreticileride bu konuda gelişmeye, yeni ürünlerini çocukların beğenisine sunmaya onları hayallerine hitap etmeye devam ediyor. Şimdiki küçükler hiç şüphesiz çok daha şanslı, kendilerine ait odalarında minibüs tasarımlı, harika bir yatak, isteğe göre oyuncak, yada ders çalışmak için masa, susuzluğunu giderecek mini bir buzdolabı bulunan muhteşem bir tasarım harikası minibüs sahibi olabiliyorlar.

Çocuklar için eğlenceli oda tasarımları
Çocuk Odası için ‘Bun Van’ isimli CIRCU firmasının ürettiği eğlenceli minibüs tasarımını inceleyeceğiz.

Bun Van, CIRCU tarafından yeniden keşfedilen bir yatak. Bu yatak odaya biraz eğlenmek ve hayal etmek için mükemmel! İçinde birkaç saklama bölmesi, bir yatak, bir TV, bir masa, bir mini bar ve bir kanepe bulunuyor. İçinde yok yok diyebiliriz.

Başları çevirme ve özgürlük, macera ve açık yol ruhunu yaratma yeteneğine sahip çok az araç var.

Çocuk Odası

Sevimli küçükler, Disney filmi “CARS” in en iyi tanıdığı karakterlerden biri olan Fillmore tanıyacaktır, sizler de 1960’lı yılların hippi otobüsleri olarak bilininen araba modeli olarak hatırlayabilirsiniz.

Fiberglas, Palissander ahşap kapları sahip malzemelerden üretilmiştir. Krom kaplama, Parlak vernik kullanılmış olan ürün oldukça başarılı bir görsel ve dayanıklılığa sahiptir. Sadece sınırlı sayılarda üretilmekte.Yaklaşık ağırlığı, 1460 Kg oldukça fazla, Genişlik: 400 cm, Derinlik: 185 cm, Boy: 220 cm ölçülerine sahip orjinaline oldukça fazla benzemekte. Çocuk Odası Mobilya ve dekorasyonları artık hayal gücü ile sınırsız bir noktaya geliyor. Çocuklarınıza hayallerini yaşatabilirsiniz.

Eğlenceli Minibüs BUN VAN tasarımı

Yorumlar 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Böyle ürünler görünce çocuk olasım geliyor. Evimde böyle arabam olsa evden dışarı çıkmam çok güzel.

Çocuk Odası için eğlenceli minibüs tasarımı

Giriş Yap

Become a part of our community!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap