İKEA Çocuk Yatakları

Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Ağustos 3, 2017
İKEA Çocuk

ikea çocuk ürünleri konusunda oldukça fazla model barındıran mağazaların başında geliyor. Modüler mobilyanın yaratıcısı olarak kabul edilen İkea mobilya mağazaları çocuk yatak modelleri ilede ön planda.

Çocuk odalarında kullanacağınız yataklar oldukça önemli, çocuk gelişiminde ortopedik yatak çeşitleri kullanılmalı. Özellikle antibakteriyel çocuk yatakları seçilmeli.

İkea çocuk yatağı olarak oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahip. Çocuk odası mobilyalarınıza göre mağazalarına sergilen ürünlerle kendi mobilyalarınıza uygun sağlıklı yatak seçimi yapabilirsiniz. Çocuklar yataklarında rahat uyku önemli. Bilimsel olarak gelişmelerine olumlu etkileri bulunmakta.

Çocukların kitlenen yatakları için kolay temizlenen yatak modelleri yanı sıra, leke ve kir tutmayan ikea çocuk yatak çeşitleri bulunmakta.

İKEA Çocuk Yatakları

İKEA Çocuk Yatakları İKEA Çocuk Yatak Modelleri İKEA Tek Kişilik Çocuk Yatağı

İKEA Tek Kişilik Çocuk Yatakları İKEA Tek Kişilik Çocuk Yatak Modelleri İKEA Çocuk Yatak Tasarımları İKEA Çocuk Yatakları Kaç Para İKEA Çocuk Yatakları Fiyatları

İkea çocuk yatakları ne kadar?

Çocuk yatak fiyatı ortalama olarak ikea mağazalarında 200 Türk Lirası ile 1500 Türk lirası arasında değişmekte. Sizlerde ev ekonomisine uygun olarak çocuk yatağı satın alabilirsiniz. İkea Tek kişilik çocuk yatakları son zamanlarda en fazla tercih edilen ürünler arasında! Çocuk odaları yenilendiğinde değiştirilen ilk ürün yataklar.

Sizde sağlıklı ve huzurlu uyku için çocuklarınıza yatak modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın