İstikbal Rainbow Pepee 6351 Mavi Çocuk Halısı

Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Eylül 8, 2017
Rainbow Pepee

Rainbow Pepee 6351 Mavi Çocuk Halısı istikbal mağazalarında ulaşabilirsiniz. Çocuk odaları için tasarlanan halı modelleri içinde çizgifilm karakteri, çocukların sevgilisi Pepee Halı Modelleri ile İstikbal Mobilyada.

Rainbow Serisi Pepee 6351 Mavi özellikle erkek çocuk odalarında kullanılmakta. Dijital halı olarak üretilen çocuk odası halısı sizlerde çocuklarınız için satın alabilirsiniz.

Rainbow Pepee

İstikbal Mağazalarında Rainbow 125×180 boyutlarında üretilen tek bir ölçüde Pepee halısı bulunmaktadır. Rainbow 6351 Pepee

125×180 Ölçülerindeki bu halı fiyatı 296.40 Türk Lirası 12 Taksitle 311.30 Türk lirasına satılmaktadır.

Pepee Halı Özellikleri

  • Therapist halı içeriğinde bulunan ve doğadan gelen eşsiz minerallerin meydana getirdikleri etkileşimle birlikte halıya dokunduğunuz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenize, vücudunuzun rahatlamasına ve ferahlamasına destek olur.
  • Güveye Dayanıklı
  • Anti-Statik
  • Solmaya Dayanıklı

İstikbal Mobilya markası olması dışında oldukça fazla ev dekorasyon ürünleri üretmekte. Çocuk odası üzerine mobilya ürünleri dışında çocuk odalarında kullanılacak bir çok kategoride ürün bulmanız mümkün. Çocuk odalarında kullanmak için halı modelleri arasında çizgi karakterlerden özel seriler bulunmakta. Sizde çocuklarınız için halı arıyorsanız istikbal mağazalarında ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın