Korumalı Çocuk Yatakları Modelleri

Çocuk Odası
Haziran 28, 2017
Korumalı Çocuk Döşeği

Korumalı Çocuk Yatakları Modelleri, çocuklar yeni yataklarına alışmalarında yardımcı olan bu çocuk yataklarının en önemli özelliği güvenliktir. Korumalı Çocuk Yatakları çocuğun yataktan düşmesini engeller, olası kazaları önleyici Korumalı Çocuk karyola modelleri ile de çocuk odalarına dekoratif ve modern katıyor.

Korumalı Çocuk döşeği için kız çocukları ve erkek çocukları için modeller mevcut. Çocuklarında beğeneceği onların odalarına kişisellik katacak, çocukların odalarında kalmasını sağlayacak olan Çocuk karyolası piyasada yer alan tüm mobilyacılarda bulunmakta.

Korumalı Çocuk Yatak Modelleri

Korumalı Çocuk karyola Modelleri içinde oldukça fazla seçenekler bulabilirsiniz. Ahşap Çocuk Yataklarından, Modern tasarımlara sahip bariyerli çocuk yatakları bulamanız mümkün. Bariyerli ve Modern tasarımlı olan modellerin bir çoğunda Koruma alanı portatif ve istediğinizde takıp çıkara biliyorsunuz. Buda ürün kullanımında pratiklik kazandıracak.

Bariyerli çocuk yatakları

Bariyerli modelleride son derece modern tasarımlar ile hem çocuk odası tasarımına hemde çocuğunuzun rahat uyumasını sağlayacak yatak modelleri mevcut. Özellikle bariyerli modeller hem portatif, hemde kız ve erkek çocuk odalarına oldukça uygun tasarımlara sahip.

Tüm yaş gruplarına göre bariyerli çocuk yataları ve korumalı yatak modelleri bulmak mümkün, fiyatları diğer çocuk yatakları ile aynı seviyede, tercih tamamen sizlere kalıyor. Çocuk Odası Dekorasyonu nasıl yapılır? Merak ediyorsanız daha önceki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

4 Yorumlar

  • Reply musa yıldırım Temmuz 13, 2017 at 11:01 am

    Ben korumali cocuk yatagi sipariş vermek istiyorum ama numaranızı bulamıyorum

    • Reply Hepkalite Temmuz 13, 2017 at 11:06 am

      Merhaba Musa Bey, Sitemizde sadece dekorasyon fikirleri vermektedir. Üretim veya Ürün pazarlama hizmetimiz yoktur. Bu konuda Mobilya mağazalarından ürün satın alabilirsiniz.

    Cevap bırakın