PEPEE Bebek Koltuğu

Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Ağustos 9, 2017
PEPEE Bebek Koltuğu

PEPEE Bebek Koltuğu çocuklarınızda heyacan uyandıracak harika ürünlerden. Özellikle yerinde durmayan çocuklar için tam aradığınız ürün. Çocukları olan aileler bilir özellikle hareketli çocukları yemek yedirme, sabit durmalarını sağlamak oldukça zordur. İşte bu durumda çocuklarınızında seveceği ürünler devreye giriyor.

Çocuklar özellikle çizgifilm karakterlerine karşı oldukça ilgilidir. Çocukların odalarıda ilgi duydukları ürünlerle dekore edilir. Çocukların odalarında kalmalarını sağlar.

Pepee,  Türk çizgi dizisi çizgi film karakterinin adı. Türk yapımı olmasına karşın yurtdışında oldukça fazla ilgi görmektedir. Çocukların televizyonda severek izlediği karakterlerden oluşan oyuncaklar, mobilya ürünleri ailelerinde çocuk gelişiminde kullanılan ürünleri tercih etmekte. Sizlerde çocuklarınız için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

PEPEE Bebek Koltuğu

İstikbal mobilya Pepee çocuk ve bebek koltuk modelleri ile çocuk odası ürünleri üretiminde önde gelen modeller çıkartmakta. Bunların içinde lisanslı çocuk koltukları ve pepe çizgifilm karakterli bebek koltuklarıda bulunmakta.

PEPEE Kız Bebek Koltuğu

PEPEE Kız Bebek Koltuğu

PEPEE Erkek Bebek Koltuğu

PEPEE Erkek Bebek Koltuğu

PEPEE Çocuk Koltuğu Ölçüleri Nelerdir?

PEPEE Tekli Koltuk
Derinlik: 44.00 cm
Genişlik: 53.00 cm
Yükseklik: 40.00 cm

PEPEE Bebek Koltuğu fiyatı

İstikbal mobilya mağazalarında pepee bebek koltuğu fiyatı en ucuz 95 Türk lirası ile 120 türk lirası arasında değişiklik göstermektedir.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın