3 Boyutlu Halı Modelleri

Dekor, Ev Dekorasyon, Oturma Odası
Ağustos 25, 2017
Üç Boyutlu Halı Modası

3 boyutlu halı modelleri ev dekorasyonlarında oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle kullanılan dekoratif desenler kullanılan halıların oda ile uyumunu sağlıyor. Çocuk odalarında kullanılan üç boyutlu halılar artık tüm evde kullanılmaya başladı.

Halı modelleri gelişen teknoloji ürünlerinde halı desenlerinde farklı ve sıra dışı halılar oluşmasına neden oldu. Salonlardan, ofislere kadar bir çok alanda tasarımların boyutlu hale gelmesi ile değişmekte.

Duvar kağıtlarından, 3 boyutlu tablolar, masalarda artık 3 boyutlu desenlere sahip hale geldi. Ev dekorasyonları konusunda halı tüm dekorasyonun bitiren en önemli parçaların başında gelir.

Halı Boyutları ile salonu baştan başa kaplayabileceğiniz gibi, sadece odak alanlarına küçük halılar uygulayabilirsiniz. 3 Boyutlu halılar dekoratif açı yakalamak için kullanılır. Evlerinde canlılık arayanlar için muhteşem bir seçenektir.

3 Boyutlu Halı Modelleri

3 boyutlu halı satın almadan önce uygulayacağınız alanda dekoratif dokunuşlar yapmanız gerekebilir. Üç boyutlu modellere fiyatları ortalama olarak diğer halılara göre biraz daha pahalıdır. En ucuz 3 boyutlu halı fiyatı 150 Türk lirasından başlamaktadır. Ev ekonomisine göre uygun üç boyutlu halı satın alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın