Tasarımcı Jesse Ede yaptığı harika Ay Masa modeli

Dekor, Oturma Odası, Tasarım, Ürünler
Haziran 11, 2017
Ay Masa Tasarımı

Ay Masa Jesse Ede stüdyosu tarafında yapılan, ay taşları ve uzay malzemelerinden esinlenerek bu inanılmaz güzellikte masayı tasarladı. Orjinal adı Lunar Table tasarımında gümüş kullanılmış, oldukça başarılı sonuçlar alınan masa tasarımı 2017 yılında üretilmiş dekoratif ürünler arasında bize göre en kaliteli ve özel olanlarının başında gelmektedir.

Şaşırtıcı Tasarımı ile Ay Masası by Jesse Ede

Masa tamamen açık alçı döküm ile eritilmiş gümüş döküm olarak imal edilmiştir. Tasarımı ve renkleri yanı sıra dokusu ile mükemmel bir denge oluşturmakta, ortadaki tek parça taş ve etrafında gümüş bir daire ile üretilmiştir. Dekorasyon konusunda oldukça başarılı bir masa tasarımı uygulaması uzun uğraşlar ve denemeler sonunda mükemmele yakın bir sonuç ile karşımıza çıkıyor.

Tasarımcı Jesse Ede kendi sitesi üzerinden dekorasyon ürünleri içinde ürettiği ay masası için şunları açıklamıştır. Alüminyum eritme ile çok fazla deney yaptıktan sonra, Jesse nihayetinde en güzel tasarımı oluşturduğunu ve düşündüğünü keşfetti anlatıyor. Bize görede dekorasyon konusunda ne kadar yaratıcı ve dokulara bu kadar hakim tasarımlar oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Masa Tasarımı

İlginç masa tasarımları konusunda oldukça başarılı bir çalışma. Ay yüzeyi dokusuna sahip döküm masa modelli ve ay yüzeyi masa modeli.

Ay masası açık dökümün ile oldukça kaba, ham ve doğal yüzeye sahip, bu özelliği ona istenilen benzersiz bir görüntü ve doğallık katıyor. Bir küfün iç yüzeyine bağlı olmayan zarif sönük gümüş yüzey, ayınkine benzer diğer dünyevi manzaraya benzete biliriz.

Alüminyumun açık soğutma işleminden üretilmiş olan masanın dairesel şekli, parçanın merkezinde tek parça bir kayrak dağı ile daha da geliştirilmiştir.

Ay Masa Tasarımı Nasıl Yapıldı ?

Dekorasyon masa tasarımı nasıl yapılır merak ediyorsanız sizlere bu harika masa tasarımı Jesse tarafından yapılış fotoğraflarını paylaşıyoruz. Mükemmeli üretmek için sadece fikir ve yetenek birleşmesi  yeterli. İşte o inanılmaz masanın harika yapılış öyküsü.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın