Tepe Home Ayna Modelleri

Dekor, Ev Dekorasyon
Ağustos 29, 2017

Tepe Home Ayna Modelleri evinizde ve ofisinizde kullanabileceğiniz dekoratif ayna çeşitlerini sunmakta. Ev dekor kategorisinde yer alan aynalar evlerde olmaz ise olmaz ürünler arasında yer alıyor. Özellikle Duvar aynaları, boy aynaları, El aynaları gibi bir çok seçeneğe sahip.

Duvarlarda tablo dekorasyonundan sonra en fazla tercih edilen ürünlerin başında duvar aynası modelleri gelmekte. Duvar aynaları boyutları dışında kullanılan çerçeveleri ilede dekorasyona uyum sağlamakta. Sizde evinizde duvar dekorasyonu için çözüm arıyorsanız sizlere duvar aynası öneriyoruz.

Boy aynaları ise moda ile iç içe olanların evinde vazgeçmediği ürün. Boy aynaları güne başlarken kendini şık görmek isteyenlerin ilk tercihi. Özellikle son zamanlarda boy aynası mobilya ve evin odasına en uygun şekilde dekore edilen modeller mevcut. Özellikle farklı amaçlar içinde kullanılan takı dolabı ile birleşmiş boy aynalarıda mevcut.

El aynası ise hem evlerde hemde bayanların çantasında kullandıkları ürünlerden. Makyajlarını tazelemek isteyenler için geçmişten günümüze uzanmış özel ürünler arasında.

Tepe Home Aynaları

Tepe Home Dekoratif Ayna Fiyatları el aynası fiyatı 12 Türk Lirasından başlamakta. Duvar aynası fiyatı ortalama 150 Türk lirası seviyelerinde. Boy aynası fiyatı ise ortalama 500 Türk Lirası civarındadır. Ekonomik modeller olduğu gibi oldukça özel ve pahalı parçalarda bulabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın