Tepe Home Paravan

Dekor, Ev Dekorasyon
Eylül 7, 2017
Tepe Home Paravan

Tepe Home Paravan konusunda arayışta olanlar için mağazalarında paravan modellerini içermekte. Paravana ihtiyaç duyanlar için Tepe Home mağazalarında paravan ürünleri bulabilirsiniz.

Tepe Home Paravan

Tepe Home Paravan Modelleri

Tepe Home Paravan Modelleri

Tepe home mağazalarında şuanda sadece stoklarında kalan model yukarıda gördüğünüz üründür. Daha farklı modeller mağazalara zaman zaman gelmektedir. İnceleyip satın alacağınız modele yer verdik. Daha sonra farklı modeller geldiğinde sitemizde tüm modellere yer vereceğiz.

Tepe Home paravanları özellikleri

Menşei : Çin
Malzeme : Ahşap
Genişlik : 3 CM
Yükseklik : 180 CM
Uzunluk : 82 CM
Marka : TepeHome

Paravan Fiyatı Ne kadar?

Tepe home mağazalarında paravan fiyatı 799.00 Türk lirasına sahip olabilirsin. Paravan fiyatı konusunda kredi kartı ve ödeme yöntemleri ile temin edebilirsiniz. Taksitli olarak kredi kartı ile 12 taksit olarak satın alabilirsiniz.

Paravan Teslimatı

Tepe Home Online Shop üzerinden verilen siparişleriniz 1hafta içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınacaktır.

Ev dekorasyonlarında oldukça fazla kullanılan paravan modelleri arasında yer alır. Sizde dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz paravan modellerinden seçebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın