Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Ev Dekorasyon, Oturma Odası
Temmuz 26, 2017
Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Enza Home Köşe Takımı Modelleri ile evinizde modern tasarım ve klasik takımlara sahip köşe takımları oluşturmanızı sağlayacak. Ev tasarımlarınızda en fazla tercih edilen koltuk takımları hiç kuşkusuz, rahatlıkları, mobilya v aksesuarlar ile uyumu, renk ve desen seçeneklerinin bolluğu ürünleri vazgeçilmez yapmakta.

Enza home köşe takımı

Salon ve oturma odası tasarımlarımızda ilk tercihimiz köşe koltuk takımları olmakta. Alanların daha verimli kullanılması için ilk önceliğimiz olan koltuklar, oturma odası dekorasyonu en belirleyici parçasını oluşturuyoruz.

Büyük salonlarda ilk tercih odaya uygun boyutlarda köşe takımı seçmek. Küçük salon ve oturma odası olanlar için önerimiz her zaman berjer modelleridir.

Enza Home Köşe koltuk takımları içerisinde yatak olma özelliğine sahip avangard modeli haricinde tüm ürünlerde mevcut. Buda sizlere portatif mobilyalar ile pratik zaman kazanma imkanı sağlıyor.

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home Köşe Takımı Modelleri Enza Home Köşe Takımı ModelleriEnza Home Köşe Takımı Modelleri


Enza Home Köşe Takımı ModelleriEnza Home Köşe Takımı ModelleriEnza Home Köşe Takımı ModelleriEnza Home Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımlarının vazgeçilmez olmasını sağlayan diğer ürünlerden öne çıkaran özelliği ise parçaların ayrı ayrı kullanabiliyor olmasıdır. İstenildiğinde köşe takımlarını dağıtıp sonra tekrar birleşik olarak kullanmanıza olanak sağlaması köşe takımları modellerini öne çıkarıyor.

Bu modülerlik hem yatağa, hem oturma grubuna, köşe koltuklarına aynı anda sahip olmanızı sağlıyor.

Enza köşe takımları öne çıkan özelliğinden birisi, leke tutmayan kumaşlar ile üretiliyor olması. Aynı zamanda antibakteriyel olmasıda Enza Home köşe koltuk takımlarını tercih edilecek markalar arasına alıyor. Köşe takımları ile uyumlu 2017 perde modelleri konumuzu da incelemenizi öneriyoruz.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın