İKEA Çocuk Odası Duvar Lambası

Çocuk Odası, Ev Dekorasyon
Ağustos 13, 2017

İKEA Çocuk Odası Duvar Lambası modelleri oldukça ilgi görüyor. Çocuk Odası aydınlatma ürünleri konusunda oldukça popüler modellere sahip ikea mağazaları. Çocuk odası için lamba seçenekleri arayanlar için harika öneriler.

İkea Çocuk Odası Aydınlatma

Çocuk odaları tasarımları itibariyle çocukların ilgilisini çekecek onları odalarında kalmalarını sağlayacak lambalar tercih edilir. Çocuk odası için birbirinden ilginç tasarımlara sahip aydınlatma ürünleri bulabilirsiniz. En fazla modele sahip mağazalardan birisi ise ikea alışveriş mağazalarıdır.

Çocukların odasına lamba arıyorsanız, mutlaka ikea ürünleri içerisinde yer alan modellere bakmanızı öneririz.

Çocuk Odası Duvar Lambası

Çocuk odalarında en fazla tercih edilen modeller arasında duvar lambaları gelmekte. Çocuk odalarında duvar aydınlatma ürünleri oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Sizde çocuğunuzun odası için hem tasarıma uygun, hemde doğru ışık kullanımı sunan duvar laması modellerini seçebilirsiniz.

Duvar lambaları çocukların eğlenceli modeller süsleyebilirsiniz. Çocuklar onların hayal gücüne dayalı ürünleri oldukça sevmekte. Odalarında oyunlarına ve hayallerine eşlik edecek aydınlatma ürünleri seçmeniz gerekir. Çocuklar odalarında kişisel gelişimlerine yardımcı olacak tasarımlar ile dekore edilmeli.

Ahşap Duvar lambaları, plastik duvar lambası, cam duvar lambaları çocukların odalarında mobilyaları, halıları, duvar renkleri ile uyumlu tasarımı tamamlayıcı ürünler arasında.

Çocuk Odası Duvar Lambaları

İkea Çocuk Odası Aydınlatma Fiyatları

İkea mağazalarında satın alabileceğiniz en ucuz çocuk odası duvar lambası fiyatı 35 Türk lirasından başlamakta. Modellere göre fiyatlar değişiklik göstermekte. En pahalı çocuk odası lambası ise 150 Türk Lirasına satın alabilirsiniz.

Aydınlatma ürünleri montajı kutuların içerisinde yer alan kılavuz yardımı ile kolaylıkla yapılabilir. Duvar lambası çocukların yatak başları ve açma kapama tuşlarına yakın alanlarda uygulanır. Özellikle gözü yormayacak loş bir ışık kaynağı oluşturur.

Çocukların yatmadan önce kitap okumalarına yardımcı olur. Özellikle bu duvar tipi aydınlatma ürünleri seçimlerinde enerji tasarrufu sağlayacak ampül modelleri tercih edilmekte. Hem daha az ısı vermekte, hemde enerji konusunda daha az yakmakta. Aydınlatma ürünü ikea mağazalarında satın aldığınızda ampülü ayrı olarak almanız gerekmektedir.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın