İSTİKBAL Kanepe Modelleri

Dekor, Ev Dekorasyon, Oturma Odası
Ağustos 14, 2017
Çekyat Modelleri

Kanepe Modelleri

konusunda uzman istikbal mobilya ürünlerini, kanepe tasarımlarını, istikbal kanepe fiyatları ve 2018 istikbal kanepelerini inceleyeceğiz.

İstikbal mobilya ürünleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünlerden birisi kanepeler. Kanepe tasarımları ile oldukça başarılı olan firmanın yeni kanepe modelleride görücüye çıktı. Evlerinde kanepe satın almak, veya yenilemek isteyenler için istikbal kanepelerini araştırdık.

Kanepeler evlerinizde kolay ve pratik kullanımı ile konfor sağlar. Uygun fiyatlı modelleri ilede ev ekonomisine zarar vermeden ev dekorasyonuna katkı sağlar. Kanepe tasarımları farklı renk seçenekleri sunmakta. Özellikle istenildiğinde kolay kullanımı ile depolama ve rahatlatıcı bir yatak olarak kullanılabilir.

 

İstikbal Kanepe Modelleri

 1. Omega Kanepe
 2. Ronin Kanepe
 3. Molde Kanepe
 4. Sole Kanepe
 5. Polmen Kanepe
 6. Star Kanepe
 7. Eva Kanepe
 8. Caprice Kanepe
 9. Oscar Kanepe
 10. Dream Kanepe
 11. Zenit Kanepe
 12. Aristo Kanepe
 13. Siena Kanepe
 14. Delhi Kanepe
 15. Estilo Kanepe
 16. Verona Kanepe
 17. Well Kanepe

Kanepe için çekyat diyenlerde oldukça fazla. Çekyat kullanımı her evde rastlanacak kadar fazla. Özellikle ekonomik olması ve ihtiyaçları karşılaması açısından tercih edilmekte.

İstikbal Çekyat Modelleri

Çekyatlar silinebilen kumaşlardan üretilmiştir. Çekyat özellikle sandık olarak depolama, tv izleme ve uyku için harika bir yatak olabilmekte. Bu nedenle evinizde misafirleriniz ve kendiniz için en uygun koltuk çözümlerinden. Çekyat tasarımları konusunda başarılı olan istikbal mobilya, ürünlerinde aynı kaliteli ve standartı yakalamış şekilde üretim yapmakta.

İstikbal Kanepe Fiyatları

Kanepeler boyutları ve setleri ile fiyatları değişiklik göstermektedir. En ucuz istikbal kanepe fiyatı 750 Türk lirasından başlıyor ve 3.000 Türk lirasına kadar setler ve modeller bulunmakta. Kanepe modelleri ve fiyatları konusunda güncel fiyat listeleri ile duyurular yapılmakta. Özellikle taksit kampanyası ve vade faklı fiyatlar konusunda istikbal mağazalarından bilgi alınabilir.

Kanepe Modelleri

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın