İstikbal Ledli Tablo Modelleri

Dekor, Ev Dekorasyon
Eylül 8, 2017
Ledli Tablo Modelleri

Ledli Tablo Modelleri İstikbal Mobilya mağazalarında ışıklı tablo modellerini bulabilirsiniz. Led Tablolar istikbalin üretimleri arasında yer alıyor. Dekorasyon ürünleri arasında istikbal mağazalarında DECO kategorisi içerisinde yer alan aydınlatmalı tablo modellerini inceledik.

Ledli Tablo Modelleri

İstikbal Ledli Tablolar

  1. DVR Ledli Tablo – 027
  2. DVR Ledli Tablo – 002
  3. DVR Ledli Tablo – 016
  4. DVR Ledli Tablo – 020
  5. DVR Ledli Tablo – 024

İsimleri ile ledli tablolar istikbal mağazalarında bulabilirsiniz. Led Tablo boyutları 60X80Cm olarak üretilmiştir. Led Tabloları 99.10 Türk lirasına satın alabilirsiniz. Ev dekorasyonlarında tamamlayıcı özelliğe sahip duvar dekoru olarak oldukça fazla tercih edilen tablolar son yıllarda LED ışıklar ile süslenmeye başladı. Özellikle üzerindeki tablo ile uyumlu olarak hazırlanan led aydınlatmalı tablo modelleri oldukça popüler ürünler arasında.

İstikbal Mobilya ürünleri dışında tamamlayıcı dekoratif aksesuarlarda oldukça başarılı ürünlere sahip. Bunlarda Ledli tablo çeşitleri pil ile çalışan ve led olmasından kaynaklı az enerji ile oldukça uzun süre dekoratif tabloya sahip olmanıza yardımcı oluyor. Odalarında, iş yerlerinde duvarda boşlukları doldurmak isteyenler için muhteşem bir çözüm.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın