Koçtaş Portmantolar

Ev Dekorasyon
Eylül 4, 2017

Koçtaş Portmantolar evimizin girişi misafirlerimizin öncelikle karşılaştıkları yerdir. Bu yüzden evimizin girişinin düzenli ve dar olmaması gerekir. Düzensiz ve dar olan girişler yani evimizin antre, hol olarak da bilinen kısmı, misafirlerimizin gördüğü yer olduğu için evimiz hakkında ilk görüşü yansıtır.

Dağınık olan girişler gözü yorar. Bu sebeple misafirlerimizin çantalarını, dış giysilerini, rahatlıkla asacağı ve ayakkabılarımızı koyabileceğimiz portmantolar olmalıdır. Kullanışlı ve girişte fazla yer kaplamayacak türden portmanto modeli beğenmelisiniz.

Bu konuda yardım alacağınız Koçtaş portmantoları evinizin girişine ayrı bir hava katacaktır. Geniş, sürgülü, aynalı modelleri bulunan Koçtaş portmantolar evinizin girişinin dağınıklığını ortadan kaldıracaktır. Kıyafetlerinizi rahatlıkla asabileceğiniz askılık ve ayakkabılarınızı rahatlıkla yerleştirceğiniz bölmelerden oluşan Koçtaş portmantolar fiyat olarak da uygundur.

Portmanto modeli olarak genelde aynalı ve sürgülü modeller tercih sebebi oluyor. Çünkü evden çıkarken ve eve girerken ilk karşılaştığımız ve son kez uğradığımız yer portmantolar olduğu için, kıyafetlerimizi kontrol ettiğimiz, kendimize çeki- düzen verdiğimiz noktadır.

Bu yüzden aynalı portmanto çeşitleri daha çok isteniyor. Bu konuda tek dikkat etmeniz gereken nokta portmanto aynasının sağlamlığıdır. Bu konuda Koçtaş mağazalarında bulunan müşteri temsilcilerinden fikir alabilirsiniz. Portmantoya takılan aynanın sağlamlığı konusunda sorular sorabilir ve yapımı konusunda bilgi alabilirsiniz. Sürgülü portmantolar ise kullanım açısından daha rahattır.

Koçtaş Portmantolar

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın