Koridor için yolluk fikirleri

Dekor, Ev Dekorasyon
Aralık 12, 2017
Yolluk Modelleri

Koridor için yolluk fikirleri Bu yazıda koridor koşucularından bahsedeceğiz. Koridorlar bağlantı odalarıdır. Mimari açısından yarıların olması gerekiyor. Koridorlar genellikle villanın ikinci katında bulunur. Tek katlı evde, evin arka tarafındaki koridorlarda bulunur. Sürekli olarak kullandığımız mekanların her yeri.

Bu nedenle önemli koridor dekorasyonu. Burada koridor yolluklarının fotoğraflarını sunuyoruz. Yarım koşucular sizi evinizi sıcak tutar. Sıcak koridorun olması önemlidir. Çünkü koridor bütün evi etkiliyor. Dekorasyon koridorunda yolluk olarak kullanabilirsiniz.

Seçiminizi ev dekorasyon tarzınıza göre yapın.

Klasik bir stil koridorunda süslenmiş miydiniz?

Stil koridoru aksesuarlarınız nedir?

Koridorda baskın renk nedir?

Koridor duvarının rengi ne?

Koridor için yolluk fikirleri

yolluk fikirleri

Hepsini düşünün. Ardından hangi tasarım yolluk olacak seçiminizi yapın. Koridorlarda desenli yolluk seçebilir veya sadece koridor yolluklarını tasarlayabilirsiniz. Burada koridor yolluklarının tasarımı hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu fotoğraf galerisinde koridor koşucusu fikirleri, koridor yollukları halıları, koridor halı koşucularını paylaşıyoruz.

Önceki makalemizde koridor depolama mobilyalarından bahsettik. Koridor dolabı mobilyalarının fotoğraflarını önceki makalemizde bulabilirsiniz. Her yerde süsleme ve dekorasyon hayatımızı güzelleştiriyor.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın