Beyaz Avizelerle 20 Çarpıcı Mutfak

Ev Dekorasyon, Mutfak
Temmuz 4, 2017
Beyaz Avizeleri

Beyaz Avizeler, mutfaktaki ortama zerafet katacak. Beyaz mobilya ya da dekorasyon, birinin alanını daha güzel kılacak bir renk olabilir. Diğer renk seçenekleri içinde büyüleyici bir uyum sağlayabilir. Beyaz Renk sadece ev tasarımlarında değil, tüm endüstrilerde kulanılan en popüler renklerin başında geliyor. Beyaz rengi sevmeyen yoktur. Mimarlardan moda tasarımcılara kadar tüm alanlarda beyazın tonlarını gösteren çalışmalara imza atılır.

Beyaz Avizeler ile 20 Çarpıcı Mutfak listesi hazırladık, bu yazımızı paylaşarak çevrenizdeki arkadaşlarında fikirlerini alabilir, onlara fikir verecek öneride bulunabilirsiniz. Beyazın kullanıldığı tüm alanlar göz kamaştıran büyüleyici ortamlar oluşturmanızı sağlıyor. İlham kaynağı olacak Beyaz Mutfak Avizeleri listeyi kontrol edin ve ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın.

20 Çarpıcı Mutfak için Beyaz Avize Modelleri

Beyaz Avizeler

Thiel Architecture + Design

Odanın ortasında çağdaş tarzda davul avizesi ile bu listeyi baştan başlayalım! Sadece büyük bir mutfak masasının üstündedir. Mutfak tezgahlarıyla iyi kontrasta ve tamamlayıcı özellikte gerçekten zarif. Bu mutfakta büyük pencereler var ve bence bu onu gerçek güzel ve havadar yapıyor.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Restructure Studio

Minik süslemeleri olan büyük bir ev, orya yollu mutfak ve basit düşünülmüş glam avize tamamen mantıklı. Avize hoş bir özellik katmış.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Melissa Miranda Interior Design

Avizeler için ne güzel bir tasarım! Burada kapıdan görülen eğriler, evlerde çok fazla çizgi öldürmenin harika bir yoludur.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Garrison Hullinger Interior Design Inc.

İşte böyle bir geleneksel çağdaş mutfağa eklenen güzel bir endüstriyel avize örneği. Bu alanın renk kombinasyonları, aslında tonlarca renk kullanmaya karar verdiğimizden daha temiz bir görünümü keşfetmek için mutfak alanlarında kullanılan nötr bir aydınlatma.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Chalet Colorado

Avizeler, avize veya kolye lambaları için benim favori stillerimden biri, çünkü o kadar basit görünüyor ki, her tür mekanda gerçekten iyi görünüyor. Bu mutfağın aslında çağdaş görünüşünü, aynı zamanda geleneksel olduğunu çok seviyorum.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Ellen Grasso & Sons, LLC

Mutfak avizesi Beyaz mutfağı Amerikan evlerinde gördüğümüz en yaygın avize uygulaması, insanlar evlerini yenilerken dahi beyaz aydınlatma avizeleri mutfaklarına uygular. İnsanlar diğer insanların sevdiği şeyleri sever, ve bence bu normaldir.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Cunningham Welsh Architects LLC

Davul avize türü, herkesin beğendiği model ve uygulama.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Jeff Andrews Design

Bu avizelerin çarpıcı tasarımı beyaz mutfakları oldukça güzel ve sevimli bir hale getiriyor. Aydınlatma aynı zamanda bulunduğu alana his veren en büyük dokunuştur.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Foz Design

Renkler ve uyum gerçekten mükemmel! Modern ve Klasik hatları olan mutfak avizeleri uygulandığı alandaki farklılıkları nasıl etkilediğini gösteren en iyi örnek çalışma.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Ellen Grasso & Sons, LLC

Bu beyaz mutfak avizeleri çok güzel, bu tasarım alışılmışın dışından yeni bir görünüm kazandırıyor! Tüm mutfak beyaz ve inanılmaz özel görünüyor! Her üründe uyum var. Mobilya, süslemeler, sade ve harika bir görüntü sunuyor.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Airoom Architects-Builders-Remodelers

Gerçekten bu avize büyüleyici buluyorum ve dürüst olmak gerekirse, mutfağın içinde muhteşem bir uyum sağlıyor.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Martha O’Hara Interiors

Bu olağanüstü bir görünüm ile tek bir bütünlük için birleştirilen büyüleyici üç parçalı avize.Metal ve kendi başına tasarımın çağdaş olduğu kadar endüstriyel olduğu da söylenebilir! Mutfak barı alanının tüm görünümünü seviyorum.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Garrison Hullinger Interior Design Inc.

Mutfak ortasında uygulanan beyaz avize çok güzel göründüğünü düşünüyorum! Mutfağın stiliyle tamamlayıcı olması, mutfak tavanına avize uygulamasının en iyi örneklerinden birisi.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Ellen Grasso & Sons, LLC

Hepsini evlerinde görmek isteyen bir uygulama. avizeler veya lambalar birbirine benziyorsa veya aynı tasarıma benziyor olsaydı bu kadar güzel uyum sağlanabilir miydi? İşte bu farklı tür avizeler ile yapılan başarılı bir çalışma.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Ellen Grasso & Sons, LLC

Mutfak Tasarıma göre seçilebilecek en iyi avize modeli silindir avizeler bu mutfağın en önemli özelliğini ortaya çıkarmış. Çağdaş ve geleneksel tasarım ile tezgah üstü rengi, dolaplar ilede kombinasyonuda oldukça iyi yansıtmış.

Beyaz Mutfak Avizeleri

Revision LLC

Tasarım bütün mutfağa kıyasla avize modeli için nadir görülen bir uygulama, ancak filmlerde göre bileceğimiz türden.

Beyaz Mutfak Avizeleri

House of L Interior Design

Bu, romantik bir avize veya kolye lambalarının neye benzeyeceğini basit bir şekilde anlatıyor. Tasarım, genellikle masa lambaları olan oturma odalarında gördüğümüz bir avizelere benziyor ve mutfakta kullanabileceğiniz avizeler haline getirdiğinde çok çekici geldiğini söyleyebiliriz!

Beyaz Mutfak Avizeleri

ACR Villa Skovly

Bu mutfağın çağdaş bir mutfağın ve geleneksel yemek alanının bir kombinasyonuna nasıl sahip olduğuna bir bakın. Her şeyin beyaz olması gerçeği, fark yaratıyor ve sanırım çok güzel ve çekici.

Beyaz Mutfak Avizeleri

House of L Interior Design

Bu beyaz Avizeler, yaydığı ışık miktarı nedeniyle ambarlar gibi geniş alanlar için üretilmişti. Ancak daha küçük ampüller ile onları evlerimizde kullanabiliyoruz.

Modern mutfak avize tasarımları konusunda uygulama yapılacak en güzel örneklerin başında yer verilecek avize modelidir.

Mutfak Tasarımları için Beyaz Avizeler

Zamanın çoğunu geçirdiğimiz mutfaklar tasarımaları ile göze hoş gelen modern çizgileri bizleri günlük yaşamda pozitif olarak etkilenmemizi sağlıyor. Mutfak Aydınlatma ürünleri doğru ışık ile hem sağlığımızı hemde ruhumuza hitap ediyor. Daha önce oturma odası avize önerileri paylaşmıştık. Bu konuyu da iceleyebilirsiniz. Yorum ve beğenilerle bize destek olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın