Koçtaş Su Sebili

Ev Dekorasyon, Mutfak
Ağustos 21, 2017
Koçtaş Su Sebili

Koçtaş su sebili, son yıllarda mutfaklara, hatta işyerlerine alınan ve özellikle sıcak su ve soğuk su ihtiyacını karşılayan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Buzdolabına soğuk su şişesi koymaya gerek kalmadan anında soğuk su ihtiyacınızı giderebiliyorsunuz. Alacağınız damacana su şişesini üzerine yerleştirdikten sonra rahatça kullanmaya başlıyorsunuz.

Bunun yanında sıcak su ihtiyacını da su sebili sayesinde gidermiş oluyorsunuz. Özellikle çay kahve, mama suyu gibi daha birçok sıcak su gerektiren alanlarda anında sıcak suyu elde ediyorsunuz.

Koçtaş su sebilleri olarak Beko ve Dijitsu markalarının ürünlerinin satışını yapıyor. Beko marka su sebillerini online alışverişten yaparsanız ücretsiz kargo yardımıyla evinize kadar gelmektedir. Üç farklı su sebili ürünü bulunuyor.

Bunların renk olarak iki adet beyaz ve bir adette gri renkte su sebili vardır. Beko su sebillerinin 2 yıl garantisi vardır. Yalnız kapıda ödeme şartı bulunmuyor.

Koçtaş Su Sebili

Fiyat konusunda da üç farklı fiyat sunulmuş. 250TL ve 900 TL arasında değişmektedir. Dijutsu marka su sebili ise beyaz renkte olup sade ve uygun fiyatı bulunuyor. Oldukça kullanışlı olan bu Koçtaş su sebillerini aldığınıza pişman olamayacaksınız

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın