Mutfak Fayans Modelleri 2017

Ev Dekorasyon, Mutfak
Ağustos 16, 2017
Renkli Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak Fayans Modelleri evimizin mutfaklarını dekore ederken en fazla ihtiyaç duyduğumuz ürünler. Mutfak fayansları tasarımın en fazla dikkat edilmesi gereken ürünü. Tüm uyum onunla birlikte sağlanır. Modern mutfak tasarımlarından, klasik mutfak dekorasyonu tüm alanlarda mutfak fayanslarına ihtiyacınız var.

Mutfak tezgahları için uyumlu olması, aynı zamanda su yalıtımı için en etkili yöntem fayans kullanmak.

Mutfak Fayans Çeşitleri

  1. Seramik Fayanslar
  2. Cam Fayanslar
  3. Traverten Fayanslar
  4. Mermer Fayanslar
  5. Mozaik Fayanslar

Mutfağınızda kullanacağınız fayans çeşitlerinden biri ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak yenileme işlemlerinde ve yeni mutfak dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz fayans çeşitleri içinden sizlere en uygun modelleri seçebilirsiniz. Fayans mutfak tasarımları için son zamanlarda modalar arasında 3 boyutlu baskılı fayanslar ve fayans etiketleri mevcut.

Mutfaklarda değişiklik yapmak oldukça pahalı tadilatlara neden oluyor. Bu nedenle mutfak yenileme işlemlerinde doğru ve kaliteli ürün tercih etmek önem kazanıyor. Mutfak özellikle su ile temasın olduğu alanlardan birisi. Mutfak mobilyalarının ise en büyük düşmanı su. Suya dayanıklı ürünlerin yanı sıra, su ile teması oluşturan mutfaklar tasarlamak önem kazandır.

Mutfak evyeleri, mutfak masaları ve dolapları dışında fayanslarda bu ürünlerle uyumlu olmalı. Dayanıklı olması, kolay temizlenmesi yanı sıra dekorasyona istenilen atmosferi vermesi gerekmekte. Özellikle yeni fayans modellerinde oldukça fazla renk seçeneği mevcut.

Mermer fayanslar ise en dayanıklı üründür. Temizlenmesi kolay ve bir o kadar uzun ömürlüdür. Mutfaklarda duvar ve zeminle birlikte fayans uyumu sağlanmalı. Özellikle kontrast ve zıt renk mobilyalar ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Mutfak Fayansları

Mutfak Fayans Fiyatı Ne Kadar?

Fayans modelleri konusunda ekonomik çözümler olduğu gibi çok ciddi paralar harcaya bileceğiniz ürünler mevcut. En ucuz mutfak fayans fiyatları 7 Türk lirasından başlayan fayans fiyatları tanesi 300 Türk lirasına kadar mutfak fayansı fiyatı bulabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın