Oyma Halı Modelleri

Ev Dekorasyon
Temmuz 23, 2017
Oyma Halı Modelleri

Oyma Halı Modelleri, işçilik ve emek isteyen halılar birde el oyması işlemleri ile hazırlandığında hem görsel olarak, hemde tasarımsal olarak tam anlamıyla muhteşem sonuçlar veriyor. Modern halılarda ve klasik halılarda görmeye alıştığımız halı türüdür.

Oyma Halı Modelleri sade tasarımlar ve desenli oyma halı modellerinden oluşmakta. Oyma halı ile klasik halı görünümü olan kardeden uzaklaşabilirsiniz. Oldukça çeşitli boyutlarda uygulamalar mevcut. Oyma halı fiyatları diğer halılara göre oldukça yüksektir.

Oyma Halı Modelleri

Genel olarak yüksek fiyatlı halılar olarak bilinir. İşçiliği ve emeği çok olan bu halı çeşidi fiyatıda bu işlemlere göre belirlenir. Oyma halı türleri içinde baskılı, yumuşak tüylü modellerin yanı sıra, düze ve sert oyma halıda bulunmakta. Sizlerde evinizde uygulayacağınız tasarımlara göre oyma halı çeşitlerinden seçebilirsiniz. Halk arasında oyma halılar, Kabartma Halı olarak bilinir.

Kabartma Halı Modelleri

Bir çok insan ev dekorasyonlarında halıya göre tasarım uygulamakta. Sizlerde evlerinizde oyma halı dekorasyonu ile harika uyumlu evler tasarlayabilirsiniz. Merak edeceğiniz bir konu olan halı yıkama konusunda daha önce paylaştığımız konumuzu incelemenizi öneriyoruz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın