Sehpanın üstünde minyatür bahçe tasarımları

Bahçe, Ev Dekorasyon
Temmuz 23, 2017
Minyatür bahçe tasarımları

Minyatür bahçe tasarımları, doğanın ortasında yaşayabilirseniz. En azından evinizde bir hobi olarak uygulayabilirsiniz. Sehpa Süslemenin basit bir yolu, minyatür bir bahçe tasarlamaktır. Ve basit bir kapta ya da sepette değil, eski bir masada uyguladığınızda harika sonuçlar alırsınız.

Minyatür bahçe tasarımları nasıl yapılır?

Eski bir sehpayı veya ahşap bir kutu ve bir beşik kullanabilirsiniz. Elininizde olan malzemelerden işe başlayalım. O zaman minik bahçe için küçük mobilyalara ve aksesuarlara ihtiyacınız var. Sonra bitki ve süslemelerle başlıyorsunuz. Gördüğünüz gibi pahalı olmayan bir hobi. O kayalar, birkaç bitki türü, bir pergola tel ve hatta bir kuş evi. Bahçenizi minyatür olarak özelleştirebilir ve süsleyebilirsiniz.
Gerisi sizin yaratıcılığına kalıyor.

Ardından atlamaları takın ve küçük kaldırımlar yapın. Hayallerinizi kullanın ve orijinal bir şeyler deneyin. Bu mini bahçeler sadece veranda için değil oturma odası için de idealdir. Bitkilerin yeterli ışık aldığından emin olun. Masayı tekrar kullanmak ve üzerine bir parça cam koymak isterseniz.

Minyatür bahçe tasarımları

Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları

Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları Minyatür bahçe tasarımları
Sehpa ve masaları elinizde olan ürünlerde harika birer masa ve minyatür bahçelere dönüştürebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın