Ütü Masası Modelleri

Ev Dekorasyon, Ürünler
Ağustos 21, 2017
Ütü Masası Tasarımları

Ütü Masası Modelleri bildiğimiz alışık olduğumuz ütü masası modelleri hem odanızda fazla yer kaplar hem de dekoratif olarak yeterince şık değillerdir. İşte bu yüzden modern ütü masası modelleri artık daha çok tercih edilir hale geldi. Modern ütü masalarını, düz ütü masalarından ayıran en büyük özellik pek de ütü masası görünümüne sahip olmaması. Bu ütü masaları hem zor fark ediliyor hem de taşıması çok kolay ve pratik kullanıma sahip.

İşte o modellerden bir kaçı:

Aynalı ütü masası

Bu ütü masası gizli hazneye sahip. İçinde açıldığı dolabı ayna olarak kullanıyorsunuz ve kapalı olduğunda bir ütü masası olduğu asla aklınıza gelmez. Fakat her ne kadar şık bir görünümü olsa da pek kullanışlı durmuyor. Masanın açılan kısmı ütü yapmak için oldukça küçük ve sıkıcı.

Aynalı Ütü Masası Modelleri

Aynalı Ütü Masası Modelleri

Aynalı Ütü Masası

Aynalı Ütü Masası

Bir diğer dekoratif ütü masası ise aslında bir boy aynası. Masayı çevirdiğinizde arka yüzü ütü masası işlevi görüyor. Şık olmasına rağmen diğer masa gibi bu da pek kullanışlı değil.

Liika Ütü masası

Liika Ütü Masası

Liika Ütü Masası

Liika Ütü Masası Modelleri

Liika Ütü Masası Modelleri

Liika ütü masası ise benim şahsi favorim. Cam yüzeyine tutunan özel aparatlarıyla bu ütü masası ayak altında fazla yer kaplamıyor. Hem de “L” şeklindeki yapıya sahip. Geniş ütü masasının kullanımı da bir o kadar kolay.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın