Beyaz Renk Yatak Odası Takımları

Ev Dekorasyon, Yatak Odası
Temmuz 2, 2017
Yatak Odası Takımları

Beyaz Renk Yatak Odası Takımları, siyah yatak odası temaları oldukça popüler olmasına karşın, eskimeyecek renk beyaz, hakimiyeti her zaman hissedilir. Sağlığın ve temizliği rengi beyaz dinlenmek için kullanılan yatak odalarında en fazla tercih edilen renklerin başında geliyor.  Yatak odalarında en fazla tercih edilen renk beyaz olmasının belli sebepleri var, bunlardan en önemli etken ise renk uyumunun tüm ürünlere kolaylıkla sağlanması.

Yumuşak dokular, hafif seçilen perdeler, parkeler, ahşap yatak odası mobilyası, duvar kağıtları ile yatak odası için kullan tüm dekoratif nesneler için uyumlu renk beyaz. Yatak Odası tasarım 2017 yılında da tüm tasarım stillerine uygun olarak beyaz renk kullanımına rastlamaktayız. İster japon stilinde, isveç minimalist temalarında yatak odası temaları içinde beyaz renkli yatak odası modelleri ile karşılaşıyoruz. Yoğun gündelik hayatın ve kalabalığın yorgunluğunu atmak, biraz olsun gevşemek isteyenler için yatak odası takımları önemlidir. Bu yatak odası takımları için En iyi 10 Beyaz Yatak Odası Tasarımını derledik.

Yatak Odası Takımları

Yatak Odası Takımları

Filip Sapojnicov

Havadar ve açık renkte olan bu beyaz duvarlı yatak odası, pembe dokunuşlarla kadınlık alır. Ayakta duran lambalar, kabarık halılar ve allık renginde portreler, uykuculara şımartılmış bir his katar.

Yatak Odası Takımları

N-Gon Archviz

Doğa genellikle sert gibi görünür ancak yatak odasında durum farklıdır. Yumuşak basamaklı taşlarla yatağa doğru yola çıkan ayakta ahşap lambalar ve alçak gönüllü mobilyalar minimalist renklerde sakinleşmeye davet ediyor.

Yatak Odası Takımları

Kateryna Senko

Bu yatak odasının ahşap özellikli duvar ve beyaz şaftlar, çizgili çamaşır sepetlerine ve cüretkâr çizimlerin hakim olmasına izin verir.

Yatak Odası Takımları

NUKO Studio

Burada, alçak yalın bir yatak, hafif ahşap komodin ve sade bir saksı bitkisi ile rahatlamaya hazır.

Yatak Odası Takımları

Assembly Studios

İyi tasarlanmış bir yatak odasında kültürel etkiler şekillenebilir. Burada, yükselen bir futon esintili yatak asılı, sulu boya ile hazırlanmış tablo ve narin yapraklı saksı temayı tamamlar.

Yatak Odası Takımları

M3 Architectural and Construction Group

Daha erkeksi yatak odaları renk kontrastında sakinlik yaratabilir. Beyaz, yüksek panel kaplama ve bir fikir balonu yan lambası kullanarak, sade mobilyalarda, siyah ve gri odayı şeritlendirir.

Yatak Odası Takımları

M3 Architectural and Construction Group

Basit desenler, bir yatak odasının ilginç ve pastoral kalmasına yardımcı olur. Yüksek granit bir duvar bu odayı üç parçaya bölerek, granit, yastıklar ve atışta hafif detaylar odağı oluşturur.

Yatak Odası Takımları

lostbucket visuals

Daha basit dokular bile bir yatak odasını süper standart yapabilir. Dalga dokulu bir duvar gözü bu alanda çizerken karanlık bir ahşap zemin ve mangal yorgan tasarımı üzerine zemin yatak odasını tasarlar.

Yatak Odası Takımları

Dream On

Daha fazla renk ve tasarım özellikleri sakin bir his vermemektedir. Renkli yatak odası koyu renkleri gri, kahverengi ve beyaz vurgularla karıştırarak daha rahat bir his yaratır.

Yatak Odası Takımları

ZIZA Visualization

Şiddetli tonlar, bir odaya, renklere hakim olmaya yardımcı olabilir. Bu yatak odasının lacivert özellikle duvar ve zeminden başı renk uyumu yatak odasını tamamlıyor.

Siyah yatak odası takımları konusunda daha önce fikir verecek bir konu paylaşmıştık.  Yatak odası takımları sadece mobilyadan oluşmaz, yazımızda tüm odanın uyumlu tasarım aksesuarlarını sizlere gösteren bir konu hazırladık.

kyn: home

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın