Doğtaş Classico Yastık

Ev Dekorasyon, Yatak Odası
Eylül 7, 2017
Doğtaş Classico Yastık

Doğtaş Classico Yastık modelleri özellikle evlerinde rahat bir uyku isteyenler için birebir. Doğtaş ne kadar mobilya markası olarak bilinsede ev tekstil ürünleri arasında oldukça fazla modele sahip. Ürün çeşitliliği açısından doğtaş yatak ve uyku sistemleri üzerine bilinen bir marka. Bunun haricinde yatak üreten bir firmanın tecrübesi ile üretilen yastık modelleride oldukça başarılı.

Doğtaş Classico Yastık

Classico Yastık

Classico Yastık

Classico Yastık Ölçüleri

Genişliği 50Cm, Derinliği 70Cm boyutlarında. Kişisel olarak tek kişinin çok rahatlıkla kullanabileceği ölçülere sahiptir.

Dolgusunda kullanılan 0,7D Nano elyaflar, yumuşak ve antialerjik yapısı ile dünyada kaz tüyü yapısına en yakın elyaftır. Yastık kenarlarında 2 cm’lik şerit alan sayesinde omuza dayanarak, baş ve omuz arasında boyun desteği sağlar. Böylece özellikle boyun problemi yaşayan kişiler için doğru tercihtir. Hafif ve yumuşaktır. Anti-alerjiktir. Sağlıklıdır. Bakteri barındırmaz. Nano elyafın hacimli dokusu içinde sürekli akım yapan hava, ısıyı dengede ve aynı seviyede tutar. Jakarlı koton kumaşı terletmez. Hassas programda 40°C derece sıcaklıkta yıkanabilir, çökme yapmaz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın