İstikbal Pure Touch Yatak

Ev Dekorasyon, Yatak Odası
Eylül 8, 2017
Pure Touch Yatak

Pure Touch Yatak özellikle rahat bir yatak arayanlar için harika bir ürün. İstikbal Mobilya Yatak ürünleri konusunda oldukça başarılı modeller üretmekte, bunların içinde Pure Touch Modeli yataklar ise en rahat yataklar arasında. Yeni yatak alacaklar ve yataklarını yenilemek isteyenler için güzel bir öneri. Yatak konusunda istikbal yataklarını sizler için inceliyoruz.

Konforuna düşkün olanlara…
Therapedic Pure Touch yatağımızda 6 Spirli Bonel Yay Sistemi kullanılmış olup, bu özellik sayesinde uyku sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu en uygun uyku ortamı oluşturulmaktadır.
Yatağımızın üzerinde yumuşak tuşeli örgü kumaş güncel trendlere uygun açık kahve tonlarında kullanılmıştır.
Yatağımızın yüksekliği 28 cm olup, 30 gün koşulsuz müşteri memnuniyeti kapsamındadır.

Pure Touch Yatak

Yatak Özellikleri

Yatak Yüksekliği 28 Cm.

Pure Touch Yatak Fiyatı

Pure Touch Yatak Fiyat Listesi

Pure Touch Yatak Fiyat Listesi

Mor alanlarda gösterilen fiyatlar taksitli fiyatlardır.

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Bonel Yay Teknolojisi

Orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Deforme olmadan kalitesini yıllarca korur. Helezonik yaylar, yüksek karbonlu çelik telden üretilir ve ısıl işlemle dayanıklılığı artırılır. Yatağın yapısı, yayların helis formunda çelik tellerle birbirine bağlanmasıyla oluşturulur. Bu sistem, İstikbal’in Clima Natura, Alize, Ultraform, Stress Less ve Super Standart yataklarında bulunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın