İstikbal Yuvarlak Yatak Modeli

Ev Dekorasyon, Yatak Odası
Ekim 1, 2017
İstikbal Yuvarlak Yatak Modeli

İstikbal Yuvarlak Yatak Modeli Prestij Yuvarlak Yatak Modeli, İstikbal Mobilya tarafından üretilen Prestij Yuvarlak Yatak detaylı özellikleri, ürün görselleri, fiyatı konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

İstikbal’den şıklık ve zerafeti buluşturan bir yenilik; Prestij Yuvarlak Yatak ve Baza.
İstikbal’in özel tasarımı olan cibinlik, yatak örtüsü ve yatak başlığında kullanılan parlak taşlar ile bu kusursuz güzelliğe karşı koyamayacak en keyifli uykunun tadını çıkaracaksınız.

İstikbal Yuvarlak Yatak Modeli

Yatak Özellikleri

Gerçek Garanti: Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Bonel Yay Teknolojisi 6 Spirli: Orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Deforme olmadan kalitesini yıllarca korur. Helezonik yaylar, yüksek karbonlu çelik telden üretilir ve ısıl işlemle dayanıklılığı artırılır. Yatağın yapısı, yayların helis formunda çelik tellerle birbirine bağlanmasıyla oluşturulur.

Yatak Genişliği : 220 cm Yatak Yüksekliği : 36 cm

1 Ekim – 31 Aralık 2017 Prestij Yuvarlak Yatak Fiyatı:

  1. Prestij Yatak-Baza-Başlık Tk: 6.663,69 TL Peşin Fiyatı, 6.996,88 TL Taksitli Fiyatı.
  2. Prestij Yuvarlak Başlık: 2.005,00 TL TL Peşin Fiyatı, 2.105,25 TL Taksitli Fiyatı.
  3. Prestij Yuvarlak Baza: 1.927,05 TL Peşin Fiyatı, 2.023,40 TL Taksitli Fiyatı.
  4. Prestij Yuvarlak Yatak: 2.731,62 TL Peşin Fiyatı, 2.868,20 TL Taksitli Fiyatı.

12 Aya kadar taksit seçenekleri mevcut. İstikbal farklı tasarımlara sahip yatak modelleri konusunda oldukça başarılı ürünler çıkarmakta bu ürünler içinde Prestij yatak modelini inceledik. Umarız aradığınız model için fikir vermiştir. Daha fazla yuvarlak yatak modeli için tıklayınız!

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın