Yuvarlak Yataklar

Yatak Odası
Eylül 2, 2017
Yuvarlak Yataklar

Yuvarlak Yataklar insanlar artık hayatlarında farklılıklara daha çok ehemmiyet veriyorlar. Zira tek düze hayat insanı artık iyice yoruyor ve hayattan keyif almamasına kapı aralıyor. Dolayısı ile hayatımızda yapacağımız yeni farklıklar ile artık çok daha güzel bir yaşamı ele geçirebiliriz. Değişime öncelikle hanelerimizden başlamamız oldukça önemlidir. Bilhassa yatak odalarındaki değişimler insanların güne çok daha güzel başlamasını sağlamaktadır.

Günümüzde insanlar yatak odalarında yuvarlak yatak modellerine alaka göstermektedir. Zira bu yatak modelleri farklılıkları ile dikkat çekmektedir. Pek çok değişik modele sahip olan yuvarlak yataklar kullanım olarak da oldukça güzel bir işleve sahiptir. Şimdi kısaca belli başlı yuvarlak yatak modellerini tanıyalım.

Yuvarlak Yatak Modelleri

Sedef Yuvarlak Yatak: Birinci sınıf ahşap iskeletten oluşan yatak sedef iplikler ile donatılmıştır. Çok şık bir görüntüye sahip olan bu yatakların ücretleri da 2500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Buket Yuvarlak Yatak: Çok şık bir görünüşe sahip olan Buket yuvarlak yataklar keyifli bir uykuyu size tedarik etmektedir. Rahatlığı ve kullanım kolaylığı da oldukça beğenilmektedir. Ürünün ücretleri 3800 TL ile 4200 TL arasında değişmektedir.

Daisy Yuvarlak Yatak: Romantik bir havaya sahip olan Daisy yuvarlak yatak pek çok özelliği ile dikkat çekmektedir. 1. sınıf derinin kullanıldığı yatağın ücretleri da 2500 TL ile 5000 TL arasındadır.

Cemi Yuvarlak Yatak: Raflarında LED lambaların kullanıldığı yatak, lake boya ile çok şık bir görünüşe sahip olmuştur. Ahşap iskeleti ile oldukça sağlam bir duruşa sahip olan yatağın ücreti 2500 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir.

Mira Yuvarlak Yatak: Klasik ve şık bir görünüşe sahip olan Mira yuvarlak yatak çok daha dinç uyanmanızı sağlayacaktır. Ürünün ücreti 2750 TL ile 4250 TL arasında değişmektedir.

Hanenizde yaratacağınız değişimler ile hayatınız çok daha renkli ve eğlenceli olacaktır. Bu değişimlerde yuvarlak yatak modelleri oldukça tesirli olacaktır.

Düz yataklardan sıkılanlar ve yatak odasına heyecan, gösteriş ve şıklık katmak isteyenler, yatak odanız için yuvarlak yatak düşündünüz mü? Yuvarlak yataklar kullanım kolaylığı ve süsleyici yatak odası için büyük farklılık yaratan yuvarlak yataklar herkese kendi farkını da hissettirir. Konforlu ve gösterişli bir yatak odası için çok şık bir biçimde dizayn edilmiş yuvarlak yatak yataklar isterseniz klasik tasarımlar isterseniz de çağdaş tasarımlar taşıyan yuvarlak yataklar her haneye heyecan getirecektir. Uyumlu mobilyalar ile tasarlanan yuvarlak yatak modellerini kesinlikle görmelisiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın