3 Boyutlu Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları

Fikirler, Trend
Temmuz 30, 2017
Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları

Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü, baskı sistemleri gelişmesi ile birlikte 3 boyutlu resimlerden oluşan ev tekstil ürünleride harika modeller geliştirildi. Bunların en fazla ilgi gören tasarımları ise 3 boyutlu baskılı yatak örtüsü ve nevresim takımları.

İnsanlar bulundukları ortamları kişiselleştirmeyi, kendilerinden bir parça haline getirmeyi seviyor. Bu zaman zaman bir manzara resimi olabilirken, bazen eğlencelik ilginç tasarımlı yatak örtüleri olabiliyor. Bazen ise en sevdiği yemeklerden oluşan üç boyutlu yatak örtüsü modeli seçebiliyorlar.

Kişiselleşen ve eğlenceye dönüşen ürünler özellikle moda ve trend ürünler arasına girmeye devam ediyor. Sosyal medya sayesinde ise bir akıma dönüşmekte. Baskılı nevresim takımları dışında yeni ürünler internetin yaygınlaşması ile popülerlikleri artmaya devam ediyor.

Bazen ise bir çılgınlık noktasına gelen ürünlere son zamanlarda Asya ülkelerinde moda olan yatak örtüleri eklendi. Bu ürünler asyanın yöresel yemeklerinden esinlenilerek 3 boyutlu baskı ile yatak örtüsü şekline getirilmiş ürünler. İşte ilginç tasarımlı yatak örtüleri;

Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları

Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları

Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları Yiyecek Baskılı Yatak Örtüsü Takımları

 

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın