Canavar Kahve Kupa Bardakları


Canavar Kupa Bardakları

Canavar Kahve Kupa Bardakları bir insan neden sahip olmak gerçekten anlamak zor. Kahve bardaklarının özel olduğunu kişiyle bağ kurduğunu biliyoruz. Bu bardakları tercih edenlerin sanırım ofislerinde evlerinde bardaklarını birileri kullanıyordu, ona önlem olsun diye tercih etmiş diyelim. Yinede sanatsal olarak tasarımı ile bizler için göze hoş gelmesede, el emeği ile ürettiği ürünler oldukça fazla ilgi görüyor. Başarılı bir tasarımcı olan Jo Scravis porselen üzerine istenilen ilginç tasarımı uygulayarak bira bardağı, kahve bardağı, çok amaçlı kupa bardaklar üretiyor.

Yaklaşık 10 yıldır canavar kahve kupa bardakları üretiyor. Tüm kupa bardaklarını elle şekillendirip benzersiz bir el yapımı kupa bardağı oluşturuyor. Oluşturduğu canavar kupaları porselen fırınlarında ısıtıyor, özel boyalar ile boyamasını yaptıktan sonra, benzersizliğini gösteren bir imza atıyor.

Canavar Kupa Bardakları

Canavar kupalardan ilginç tasarımlar mevcut, öyleki cadılardan, korku filmi karakterlerine, zombilerden kurt adamara korku dolu bardaklar tasarlıyor. Bu bardaklardan kahve içermisiniz bilinmez ama sanatsal olarak başarılı bir çalışma imza attığı kesin.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canavar Kahve Kupa Bardakları

Giriş Yap

Become a part of our community!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap