Araba lastikleri ile yapılacak 10 Dekoratif Eşya


Temmuz 5, 2017
Araba lastiği ile dekoratif eşya yapmak

Dekoratif eşya yapmak sanıldığı kadar zor değil. Öyleki aklınıza koyduğunuz ve geri dönüşüm olarak kullanmak istediğiniz ürüne yaratıcı dokunuşlar eklemeniz yeterli olacak. Geri dönüşüm hem ekonomik açıdan bizlerin, hemde dünyadaki kaynakların verimli kullanılmasına yardımcı olacak önemli bir konudur.

Dekoratif Eşya yapmak

Kendin yap projeleri bu konuda daha fazla duyarlılık kazanmaya yardımcı oluyor. Bizlerde evinizdeki eski ürünleri yeniden ev hobisi haline gerip yenilemenizi sağlayacak önerilerde bulunmayı seviyoruz. Özellikle plastik ve kauçuk geri dönüşüm çok önemli, doğa uzun yıllar kaybolmayan ürünlerden daha fazla yararlanıp dekorasyon ürünleri yapmak her zaman bizi mutlu ediyor.

Araba lastikleri ile neler yapabilirsiniz?

Araba tekerleğinden yapılan dekoratif eşyalar konusunda güzel fikirler ve yaratıcı kendin yap projeleri mevcut. Bunların içinden sizlere derlediğimiz kendin yap fikirlerini sunuyorum. İşte araba lastiğinden dekoratif ürünler;

Bir birinden güzel dekoratif araba tekerleği ile oluşturabileceğiniz ürünlerden bir kaç örnek vermeye çalıştık. Sizlerde ev hobilerinizle yaratıcılığınızı konuşturun, eskiyen ürünlerinizi farklı amaçlar için yeniden dekore edin. Hobi olarak yapılabilecek en güzel uğraşlardan bir tanesi kendin yap fikirleri ile ürünler oluşturmak.

Evde kendi ürünlerini yeniden tasarlamak ekonomik rahatlatacak, sizide eğlenceli bir hobi sağlayacak. Daha önce paylaştığımız dekoratif kara tahta duvar saati yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Araba lastiğinden neler yapabilir; örnek proje fikirlerinde gördüğünüz gibi bahçe havuzundan, duvar süslerine, çocuk oyuncaklarından, dekoratif saksılara, kapı süslerine gelene kadar aklınıza gelen tüm alanlara dekoratif eşyalar yapabilirsiniz.

Geri dönüşümünü sağladığınız ve el emeğini verdiğiniz ürünler sizler için özel bir hal alacak. Keyifli bir dekorasyon ürünü yapmanın tadı bambaşka. Sizlere de yeni geri dönüşüm ve kendin yap projelerinizde başarılar diliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın