Kara Tahta Duvar Saati Kendin Yap Projesi

Çocuk Odası, Dekor, Ev Dekorasyon, Kendin Yap
Haziran 19, 2017
Kara Tahta Duvar Saati

Kara Tahta Duvar Saati, ev ile ofislerde saat kullanımı dekoratif olarak hem şıklık hemde zamanı takip etmemizde yarar sağlıyor. Öyleki bir çok ülkede Saat kulesi dünyaca meşhur hale gelmiş durumda, saat zaman kavramının hesaplanmasından sonra insanların en fazla kullandığı ürünlerin başında. Şimdilerde ise hem kullanım, hem dekorasyon hemde kendi elimizle oluşturduğumuz ürünler moda.

Ev dekorasyon ürünlerimizden duvar saatleri için kendin yap projeleri arasında sizlerle birlikte bugün Yazılabilir Kara Tahta Duvar Saati yapılışı ile birlikte olacağız. Oldukça kolay, bittiğinde ister kendi evinizde dekoratif aksesuar olarak kullanın isterseniz sevdiklerinize anlamlı günlerde, üzerinde notunuzla hediye edin. Gelelim yapılışına! Hazırsanız başlayalım…

Kara Tahta Duvar Saati Yapılışı

Kara Tahta Duvar Saati projemiz için gerekli olan malzemeler; 11 inç yuvarlak ahşap saat tabanı, 3/4 yüzeyler için saat kiti, Kara tahta Boyası, Tebeşirli Kalem işte gerekli olan ürünler. Ürün Boyutlarını kendi isteğinize göre artırabilir, isteğinize göre şekillendire bilirsiniz.

Kara Tahta Duvar Saati

Kara Tahta Duvar Saati için Gerekli Ürünler

Kendin Yap Duvar Saati

Öncelikle saat yüzeyini kara tahta boyayla boyayarak başlayalım. İki kat bol olmalısında fayda var.

Kurumasından sonra saat kitini takalım. Ahşap genişliğinizle eşleşen saat kiti satın aldığınızdan emin olun. Kullandığınız ölçüye göre küçük ve büyük olması durumunda tahtaya yazacaklarınız görüntüsünün uyumlu olması açısından önemli.

Kara Tahta Duvar Saati Yapılışı

Kara Tahta Duvar Saati Yapılışı

Saat kiti yerleşimden sonra artık saatimiz hazır. Bir çocuğun odası veya mutfağı için ne kadar eğlenceli bir aksesuar olarak kullana bilirsiniz. Çocuklarınıza notlar iletebileceğiniz saat ile, oyun saati, yemek saati, ders saati gibi küçük notlar ile saati daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Kara Tahta Duvar Saati Projesi

Kara Tahta Duvar Saati Projesi

Bu kendin yap saat projesi iki küçük adımla tamamlanabiliyor, çok fazla masraflı ve yorucu değil. Sizlerde bu güzel kendin yap duvar saati projelerinden yapabilirsiniz. Evinize dekoratif katkılarda bulunabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çocuk odaları için harika tasarım önerilerimiz mevcut bunlardan, eğlenceli minibüs tasarımı konumuzu inceleyebilirsiniz. Çocuklar hayallerine göre ürünlerin sahibi olmak istiyor, sizlerde çocuklarınıza kendi duvar saatlerini yapmayı öğretebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin, iyi günlerde kullanın.

Kaynak: Desing

Bunları da beğenebilirsin!

3 Yorumlar

  • Reply Kullanmadığınız CDler ile Tabak Yapalım - Mozaik Tabak Yapma Projesi Haziran 27, 2017 at 12:04 am

    […] alanlarında kullanabilirsiniz. Kolay ve pratik şekilde yapabileceğiniz harika projelerden birisi kendi duvar saatini kendin yap konumuzu da okumanızı […]

  • Reply Araba lastikleri ile yapılacak 10 Dekoratif Eşya Fikirleri ve Önerileri Temmuz 5, 2017 at 1:36 pm

    […] ekonomik rahatlatacak, sizide eğlenceli bir hobi sağlayacak. Daha önce paylaştığımız dekoratif kara tahta duvar saati yazımıza da göz atmanızı […]

  • Reply Taş Boyama Nasıl Yapılır? Kendin Yap - Dekoratif Taş Boyamak Eylül 22, 2017 at 11:03 pm

    […] hem eğlenceli, hemde ailenizle birlikte yapabileceğiniz bir hobi aktivitesi haline geldi.  Kendin yap projesi olarak evinizde denizden topladığınız taşları hayal günüz ise istediğiniz gibi boyaya […]

  • Cevap bırakın