Mum Dekorasyonu için Beton Mumluk Yapımı


Beton Mumluk Yapımı Videosu

Beton Mumluk, evlerimizin dekoratif alanlarında kullandığımız, romantik yemek masalarında eksik etmediğimiz tamamlayıcı dekorasyon ürünlerinin başında gelir.

Mum dekorasyonları için mumluk modelleride oldukça popüler. Pratik çözümler ile mum için evimizde bir çok üründen mumluk yapmışızdır. Bugün ise Kendin yap videoları ile beton mumluk yapımına deyineceğiz. Evimizde beton ile yapılan dekoratif eşyalar son zamanlarda oldukça popüler. Özellikle beton saksılar ile ilgili daha önce paylaştığımız yazımızda bulabilirsiniz. Beton saksı modelleri üzerine yazdığımız konuya buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Mum Dekorasyonu için Betondan Mumluk Yapım Videosu

Betondan Yastık Şeklinde Mumluk Yapmak

Betondan Mumluk Yapmak için hazır beton harcı ve plastik poşet ile yastık modeli verilerek, hazırlanılan harç doldurulur. Kuruması için 1 gün beklenildikten sonra her yerde kullanabileceğiniz kendi yaptığınız dekoratif bir mumluk sahibi olmanız bu kadar kolay. Sizlerde yaptıktan sonra istediğiniz renklerde boyayabilir ve daha fazla geliştirebilirsiniz.

Beton Mumluk yapmak işte bu kadar kolay! Dekoratif Mumlar için harika bir tasarım önerisini sizlerle paylaştık. Kendin yap fikirleri ve projeleri için bizleri takip edebilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mum Dekorasyonu için Beton Mumluk Yapımı

Giriş Yap

Become a part of our community!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap