Sepetten Lamba Yapmak


Eylül 9, 2017
Sepetten Lamba Yapmak

Sepetten Lamba Yapmak isteyenler için harika bir kendin yap projesi. DIY olarak bilinen kendin yap projeleri içinde sepetten avize nasıl yapabilirsiniz? Bugün sizlerle evinizde kullanmadığınız sepetten nasıl çok şık ve kullanışlı lamba yapabileceğimize deyineceğiz.

Sepet nasıl olursa dekoratif bir avizeye nasıl dönüştürülür. Düşündüğünüz kadar zor değil, yapmanız gerekenler ve evinizdeki malzemeler ile kolay ve pratik şekilde sepetten lamba yapılır.

Sepetten Lamba Yapmak

Gri dönüşüm projesi ile evinizdeki malzemelerden sizde lamba yapabilirsiniz. Özellikle plastik sepetler çatlama ihtimali çok yüksek, sizinde evinizde bu şekilde değerlendirebileceğiniz sepetler varsa bu şekilde kullanışlı bir sepet lambaya dönüştürebilirsiniz. Çöp olarak gidecek ürünleri bu şekilde farklı amaçlar için geliştirebilir, evinizde ve hediye olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Hiç bir ürün sizin emeğiniz ile oluşturduğunuz bir ürün kadar değerli olmayacaktır. Sizdelere daha fazla kendin yap fikirleri sunmamız için sitemizi ve konumuzu sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın