Sevimli Karton Kediler

Kendin Yap
Ağustos 21, 2017
Karton Kediler

Sevimli Karton Kediler ile evinizde çocuklarınız ile birlikte yapacağınız harika kediler. Çocukların kedi sevgisi meşhurdur. Evlerinde kendi yetenekleri ile yapabilecekleri kediler için harika kendin yap projesi.

Çocuklarınla birlikte evdeki malzemeler ile kediler yapmak istemez misiniz? Öyle ise çok kolay ve pratik şekilde sevimli kedicikler yapalım. Kendin yap projeleri içinde çocuklarınız içinde yapabileceğiniz oyuncakları sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere daha fazla proje anlatabilmemiz için bizlere destek olmanız ve sosyal medya hesaplarından sitemizi önermeniz yeterli.

Sevimli Karton Kediler Nasıl yapılır?

Sevimli Karton Kediler Adım Adım Yapılışı

Sevimli Kedi Nasıl Yapılır

Sevimli Kedi Nasıl Yapılır

Karton Kedi Yapmak

Karton Kedi Yapmak

Kartonu kedi şeklinde kesiyoruz, ayak kısmına ortadan kürdan için bir alan açıyoruz. Kedi gözleri için beyaz kağıt üzerine çizdiğimiz gözleri yapıştırıyoruz. Ardından kedi yüzü ve ayak patilerini kalemle belirliyoruz. Daha sonra istediğimiz renk iple kediyi sarıyoruz. Artık Çocuklarınız için sevimli kediler yapabilirsiniz.

Evinizdeki artan malzemeleri geri dönüşüm projesi olarak sevimli oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte gelişimlerine ve hayal güçlerine yönelik ürünler yaptırabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın