Süt Şişesi ile Dekoratif Vazo Yapımı

Videolar
Temmuz 4, 2017
Cam Süt Şişesinden Dekoratif Vazo Yapımı

Dekoratif Vazo Yapımı, geri dönüşüm projeleri ile o kadar kolay ve eğlenceli olarak hazırlanılacak bir hobi, kendin yap hobi fikirlerinde videolu anlatım ve cam şişe kullanarak Dekoratif Vazo Yapımı konsuna açıklık gerireceğiz. Cam Şişeden vazo yapımı ve örnekleri sizlerle…

Cam şişelerden dekoratif vazo yapmak?

Evinizde en kolay malzemeler ile dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Üstelik her gün kullandığımız ürünlerden cam şişelerden hazırlamak mümkün. Süt şişeleri günlük tükettiğimiz ve geri dönüşüm için kullandığımız ürünlerden. Peki süt şişesinden vazo yapmak aklınıza geldi mi?

Süt şişelerinden kolay ve pratik dekoratif vazo yapıyoruz. Kendin yap projeleri içinde en kolay temin edilen ürünlerden cam şişeye ihtiyacımız var, şişeyi kaplamak için hasır iplik, şişeye yapıştırmak için silikon makinesi ve bir silikon ihtiyacımız var. Tüm gerekenler bunlar, şimdi süt şişesinden vazo yapacağız.

Kendin yap Cam Şişe Dekoratif Vazo Yapımı

Şişe kendi evinizde bulunan her tür şişeden uygulayabilirsiniz. Kendin yap fikirlerini istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Evinizde kendi emeğinizle dekoratif vazo yapabilirsiniz. Daha önce hazırlanmış videoyu örnek alacağız. Videodaki yapılış gibi bizlerde kendin yap çalışmaları ile dekoratif geri dönüşüm fikirlerine imza atacağız. İşte yapmamız gerekenler…

Gördüğünüz gibi tasarımı o kadar kolayki, daha önce geri dönüşüme verdiğiniz şişelere acıyacaksınız. Bu proje ile evde kendi vazonu kendin yap konusunda fikir sahibi olmuş oldunuz. Daha farklı şekilde cam şişeler kullanılarak üretilmiş bazı örnekleri sizler için derledik. Sizlere yeni fikir verecek örnekler sunuyorum.

Cam Şişe Vazo Örnekleri

 

Cam Şişeden Vazı Yapımı

Cam Şişelerden yapılmış Dekoratif Vazo Örnekleri

 

El Yapımı Şişeden Vazo Yapmak

El Yapımı Şişeden Vazo Yapmak

Sizlerde elinizde malzemeler ile kolay dekoratif vazo sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınız ile kolaylıkla evinizdeki şişeleri çiçekleriniz için harika vazolara dönüştürebilirsiniz. Ev hobilere ev hanımları için en yaygın eğlence ve uğraşların başında geliyor. Geri dönüşüm ürünleri ile evde kullanılmayan ürünleri dekoratif amaçlar ile ufak donuşular ile tekrar hayata göndürüyoruz.

Kendin Yap Projelerinizde başarılar dileriz. Daha önce paylaştığımız plastik şişler ile yapılacak ürünler konumuza da göz atmanızı öneriyoruz.

Bunları da beğenebilirsin!

2 Yorumlar

Cevap bırakın