3D Yazıcı ile Dekoratif Objeler

Dekor, Trend
Temmuz 24, 2017

3D Yazıcı yakın bir gelecekte tüm ürünlerde vazgeçilmez bir hale gelecek. 3 boyutlu yazıcı bilgisayardaki çizimleri nesnelere çeviren bir yazıcı teknolojisi. Üç boyutlu yazıcıyı benzersiz kılan özelliği zor imalat süreçleri ile fazla zaman alan geometrik tasarımları hızlı ve çok kolay bir şekilde üretilmesini sağlıyor olması.

Öyle gösteriyorki tüm teknoloji alanlarında bu ürünlerin kullanımı ile gelecekte muazzam bir dünya bizi bekliyor. 3 Boyutlu Ev dekorasyon ürünleri ile sınırlı değil, öyleki bu yazıcılar ile denenmeyen ürün neredeyse yok gibi.

3D Yazıcı

3D Yazıcı

3D Yazıcı

3d yazıcılar ile ev, yemekler, giyim kısaca aklınıza gelebilecek tüm ürünlerde bu yazıcı kullanılıyor. Sonuç olarak oldukça ortaya tasarımsal olarak harika ürünler ortaya çıkarıyor.

3D ile Dekoratif Objeleri merak edenleriniz için derledik. Bakın 3 boyutlu dekorasyon ürünleri olarak neler tasarlanmış.

3 Boyutlu Dekoratif Objeler

3 Boyutlu Dekoratif Objeler

Freedom of Creation

3 Boyutlu Dekoratif Objeler

Oprah

3 Boyutlu Dekoratif Objeler

replicatorinc.com

3 Boyutlu Dekoratif Objeler

WebUrbanist

Bu ürünler ile yapamayacağınız bir tasarım mümkün değil. 3 Boyutlu yazıcı teknoloji evlerimizdeki bardaklardan, sevdiklerimizin resimlerine, duvar kaplamadan, bahçe düzenlemesine kadar aklımıza gelmeyecek alanlarda kullanılmaya başlıyor. Dekorasyon konusunda yakında tüm evlerde olacak yazıcılar ile sizde kendinize özel ürünleri 3 boyutlu yazıcı ile basabileceksiniz.

Plastik baskı sistemi kullanan bu teknoloji yakın bir zamanda tüm dünyada yaygınlaşacak. Sizlerde özel ürünler hazırlanın keyfini çıkaracaksınız.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın