Dekorasyonda En Trend Renk Mavi

Trend
Temmuz 2, 2017
Tasarım Yaz Renkleri

En Trend Renk, hepimiz evimizde çeşitli renkler seçenekleri kullanıyoruz. Genellikle kendi sevdiğimiz renklerde tercihler yaparız. Renk seçenekleri aslında dönemsel olarak farklılaşır, renk aynı zamanda bir duygu yansımasıdır. Pozitif gelecek renkler evlerde kullanıldığında dönemine göre sizlerin mutlu olmasına yardımcı olacak. 2017 yılının ev dekorasyon rengi açık yeşil ve tonları olarak belirlendi.

Duvar dekorasyonlarında, aksesuarlarda açık yeşil ve tonlarını görmek mümkün. Ev dekorasyonunda yazın rengi ise mavi, yumuşak hissettiren mavi ve tonlarında dekoratif eşyalar, yastıklar, duvar boyaları 2017 yaz trend renk seçeneği ‘ MAVİ ‘ olarak seçti.

En Trend Renk Mavi

Mavi hem duygu yoğunlu olarak rahatlatıcı, hemde heyecan veren bir renk, yaz aylarında özellikle evinizi yenilediğinizde mutlaka mavi renk ev dekorasyon eşyaları tercih edilmeli. Dekorasyon yapmak aynı zamanda kişilik yansıtmaktır. Yazın sıcaklarına karşılık huzurlu pastel mavisi, 2017 dekorasyonda en trend renk seçeneği olacak. Sizlerde yazlıklarınızın tasarımında şimdiden mavi renkli eşyalar kullanmaya başlayın.

Yazın tadını çıkaracağınız tüm alanlarda yatak odası tasarımları yaparken, bahçe tasarımları uygulamalarında, balkon köşe tasarımlarınızda, mutfaktan banyo ve teraslara kadar yazın trend renk seçeneği olan mavinin tonlarında evinize dokunuşlarını uygulayın. Mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın