Hasır Piknik Sepeti Önerileri

Bahçe, Trend, Ürünler
Haziran 22, 2017
Hasır Piknik Sepeti Modelleri

Hasır Piknik Sepeti Önerileri, ramazan bayramı sonrası ailenizle birlikte hafta sonları yazın tadını çıkaracak piknikler sizleri bekliyor olacak. Peki pikniğe giderken yanınızda neler olmalı?  Sıcaklar ile birlikte hem okul tatili ve çalışanların tatilleri başlıyor. Artık hafta sonraları kaçamak piknikler aileniz ve sevdiklerinizle gitme vakti.

Piknik Sepeti nasıl seçilmeli?

Piyasada oldukça fazla piknik sepeti modeli mevcut, bunların içinden seçmekte oldukça güç oluyor. En önemli etken kaç kişilik sepet seçeceğimiz. Özellikle soğutuculu, geniş kullanım hacmi ile çok amaçlı hasır piknik sepeti modelleri mevcut.

Tasarımı ile her zaman sade hoş bir hasır piknik sepeti, uzun süreli ihtiyacınızı karşılayacaktır. Hasırın serinliği piknik sepetinizle beraber sizlere eşlik edecek. Sepet içerisine konulacak özel bölmeleri ile hazırlanmış, piknik amaçlı üretilmiş sepetlerde aklınıza gelecek tüm piknik eşyalarının konulacağı özel bölümleri içerir.

Standart hasır sepetleri söğütten yapılır. Hasır piknik sepetleri tabaklar, şarap, çatal-bıçak takımı ve peçete, bardaklar için uygun alan bulunurken, ahşap kesme tahtasından ve bıçaktan tuz ve biber sallayıcılarına, halılara ve yalıtılmış gıda torbalarına kadar tüm ihtiyaçlara ekstra alanlar bulunur.

Hasır Piknik Sepeti Modelleri

Piknik düşkünleri için dekoratif hasır piknik sepet modellerini inceledik. Trend olan hasır sepet modelleri aynı zamanda mutfak dekorasyonlarında kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın