Tavan Vantilatörleri 2017


Tavan Vantilatörleri, yazın gelmesi ile en fazla ihtiyaç duyulan ürünler arasında. Klimaların elektrik tüketimi konusunda endişe duyanlar ev veya işlerlerinden tavan vantilatör modelleri tercih ediyor.

Normal vantilatörlere göre daha fazla alanı serinleten, hava sirkülasyonu daha geniş alanlarda yapan tavan vantilatörleri tavan merkezine montaj edilir. Tavan merkezi ile evin ve ofisin havasını değiştirmenizi sağlar. Tavan vantilatörü en önemli özelliği aynı eşitlikte havayı bulunduğu yere dağıtır.

Tavan Vantilatör Modası

Bu ürünlerin modası hiç bir zaman bitmiyor, öyleki çocukluğunuzda tavanlarında vantilatör olan pastaneler, bakkallar ve evler hatırlıyorsunuzdur. Sıcaklığı modern tasarım ürünleri ile kombinleyen oldukça fazla vantilatör modeli bulunmakta.

Tavan Vantilatörleri 2017 Modelleri

Tavan Vantilatörü dekorasyonda aydınlatma olarak kullanılan hem serinlemenizi hemde aydınlanmanızı sağlayan en etkileyici ürünlerden birisi. Tavanda avize yerine montaj yapılarak işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Tavan Vantilatörleri Fiyatları

Ortalama Tavan vantilatör fiyatı 100 Türk lirası ile 1000 Türk lirası arasında modeller mevcut. Ortlama Tavan vantilatör ücreti 350 Türk lirasıdır. Sizlerde bu fiyat aralığında kesenize uygun modeller tercih edebilirsiniz. Düşündüğünüzde bir avize fiyatı ile aynı, ancak aynı zamanda serinleten bir vantilatör sahibi olacaksınız.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavan Vantilatörleri 2017

Giriş Yap

Become a part of our community!
Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenile

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap