Fitness ve Egzersiz Havuzu Sistemleri

Bahçe, Videolar
Haziran 21, 2017
Fitness ve Egzersiz Havuzu

Fitness ve Egzersiz Havuzu, öyle bir havuz düşünün içinde yok yok, hem her evin bahçesine kolayca kurabileceğiniz aileniz ile eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz yeni teknoloji havuzlar. Hemde içinde yüzebildiğiniz kadar yüzün. Küçük bir havuzdan boyundan büyük özelliklere sahip muhteşem bir havuz sistemi.

Fitness alanındaki kullanabileceğiniz, tamamen ayarlanabilir egzersiz seçenekleri ile isterseniz kürek dahi çekebilirsiniz. Ayrı spa alanında jakuzili hidromasajlı oturma alanı ile rahatlayabilirsiniz. Ayarlana bilen sıcaklıklar, klor ayarlaması bulunuyor. En güzeli ise tüm bu seçenekleri sadece bir cihazda bulunuyor olması.

Fitness ve Egzersiz Havuzu

Aylık üyelikler ile yüzmeye gidenler evinin rahatlığında küçük yüzme havuzu ile yapabiliyor. Su içinde fitness yapabilir, spa, jakuzi ve masaj özellikleri ile rahatlayabilirsiniz. Gelişmiş uzaktan kumanda sistemi ilede istediğiniz gibi özellikleri kontrol edebilirsiniz. Şimdi kim böyle pratik bir havuz sahibi olmak istemezki.

Fitness alanına girerek 82 derece ile su aerobiği yapın ve yüzün, ardından Spa alanında hidromasaj ile 104 derece ile gevşeyin. Fitness ve eğlence aynı anda evinizde olmasını sağlayan muhteşem bir havuz sistemi. Yaşlı ve eklem ağrıları olanlar için su içinde yürüyüş önerileri duymuşsunuzdur, sağlılı kilo vermek ve zinde kalmak içinde havuzun içindeki koşu bantı ile spor yapmaya devam edebilirsiniz.

Dayanıklı çelik çerçeveli dolap, neredeyse bakım gerektirmeyen zarif, modern bir tasarıma sahiptir. Bu Havuzun dayanıklılığı konusunda endişe etmenizi ortadan kaldırıyor. Güvenlik kapakları ile maksimum koruma sağlıyor. Mobil kontrol uygulaması, 8 hoparlörlü, Bluetooth özellikli ses sistemine kadar aradığınız tüm özelliklere sahip bir teknoloji harikası havuz sistemi.

Fitness Havuz Sistemleri

Fitness Havuz Sistemleri

Fitness ve Egzersiz Havuzu Genel Özellikler

Genel Boyutlar: 20 ‘L x 58 “Y x 89” W
Yüzme Alanı Ebatları: 15’L x 58 “Y x 89” W
Spa Alanı Ebatları: 5’L x 36.5 “x 89” W
Egzersiz Akımı: Sonsuz Havuzlar Yüzücü Makinesi
Hidromasaj Koltukları: 4 + Koltuk sırtlığı
Hidromasaj Jetleri: 34 (2 büyük, 2 döngü, 4 yönlü, 26 mini)
Kabuk Rengi: Alpin Beyaz veya Buz Grisi akrilik
Kabin Renk: Koyu Mocha veya Gri Oak
Su Özelliği: 3 aydınlatılmış şelale
Egzersiz Ekipmanı Seçenekleri: Sualtı Koşu Bandı ve Kürek Seti
Kepçe Rayları: 3, paslanmaz çelik
Kapasite: 2395 gal (2045 yüzme / 350 spa) veya 2350 gal. W / koşu bandı (2000 swim / 350 spa)
Ağırlık Boş: 4090 lbs veya 4195 lbs w / koşu bandı
Isıtıcı: 4,000 watt
Su Arıtma: UltraViolet + Ozon (Yüzbaşı), Ozon (Spa Tarafı)
Elektrik Gereksinimleri: 60 amp / 230 volt, 60 Hz (GFCI alt paneli dahil)

Orjinal adı: Fitness & Exercise Systems The ultimate fitness pool + hydromassage luxury The E2000 Modeli ABD bir şirket The Endless Pool tarafından üretilmekte. Yüzme havuzları konusunda teknolojik ürünler geliştirme, son model ürünlerinden birini sizler için anlattık. Umarız havuz arayışı olanlar için bilgilendirme yapabilmişizdir.

Kendi havuzunu kendin yapmak istersen Havuz Yapımı konumuzu okumanızı öneriyorum.

Bunları da beğenebilirsin!

2 Yorumlar

  • Reply Gokhan Temmuz 10, 2017 at 2:12 pm

    Havuz sibarisi verdim küçücük havuz gönderdiniz verdiğim paraya yazık milleti kandırmayin Allah dan korkun

    • Reply Hepkalite Temmuz 10, 2017 at 2:57 pm

      Gökhan Bey, Havuzu satın aldığınız yere şikayetinizi bildirmeniz daha saglıklı olacaktır. Bizim sitemizde ürün satışı veya yönlendirmesi yapılmamaktadır. Bilginize.

    Cevap bırakın