Kokulu Su Bardakları

Tasarım, Ürünler, Videolar
Aralık 19, 2017
Kokulu Su Bardakları

Kokulu Su Bardakları, Sıhhatli beslenme sektöründeki iş fikirlerini ve teşebbüsçülük ürünlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

Sıhhat uzmanları günde iki litre su tüketmenizi öneriyorlar ama bu tatlı ve meyveli içecek tüketmeye alışkın olanlar için çok da kolay olmayabiliyor. Ve Right Cup koku duyusunu kullanarak içen kişinin normal suyu aromalı zannetmesini sağlayan bir meyve kokulu bardak.

Right Cup aroma veren kapsüllü bir teknolojiyle donatılmış. Normal suyla dolu bardak ağza götürüldüğünde seçilen meyve kokularından biri dağılıyor ve bu da tüketicilerde aromalı bir su içtiklerini tesirini uyandırıyor. Bu insanların aromalı pek çok içecekte bulunan ek şekerler ve savunucularla uğramadan çeşitliliğin tadını çıkarmalarına imkan sağlıyor.

Kokulu Su Bardakları

Right Cup 25 dolar indirimli ücretiyle ön sipariş için hazır. Şu anda limon, bilye limonu, portakal, karışık yemiş ve elma aromaları erişilebilir vaziyette ve dahası da gelecek.

Kokunun bunama sıkıntısı çeken kişilerde sıhhatli yeme ile ilgili cesaret vermek için kullanıldığını önceden kokulu alarm saatlerde görmüştük. Right Cup anne babalara çocuklarını daha çok su tüketmeye ikna etmeleri konusunda çok yararlı bir araç olabilir. Teknoloji ayrı olarak insanların sıradan fakat besleyici yiyecekler tüketmeleri için kullanılabilir mi?

Başarılı iş fikri ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın