Lionel Messi’nin Ultra Lüks Evi

Mimari, Videolar
Eylül 10, 2017
Ultra Lüks Evi

Ultra Lüks Evi olan zenginleri bilmeyen yoktur. Bunların içinde Futbolcularda zenginliklerini yaşadıkları evler ile sergiliyor. Özellikle Barcelona’da forma giyen dünyanın en iyi futbolcularından birisi olan Lionel Messi’nin evi görülmeye değer. Messi‘nin yeni evine görüntülerini sizler ile inceleyeceğiz.

Ultra Lüks Evi

Messi'nin Yeni Evi Kaç Para?

Messi’nin Yeni Evi Kaç Para?

Messi yeni yaptırdığı ev için İspanyol bir mimar ile 4 Milyon € bedelle anlaştı. Yukarıdan futbol sahasını andıran evde yok yok. Görenleri kendine hayran bırakan Messi’nin yeni evini inceleyelim.

Dünyanın en iyi futbolcularından birisi olarak kabul edilen Lionel Messi için başka türlü bir ev düşünülemezdi. Hayatını futbola adamış Arjantinli yıldızın evinin de bir futbol teması içermesi hiç de sürpriz olmasa gerek. İşte buradan yola çıkan İspanyol mimar Luis de Garrido, Lionel Messi’nin Barselona kıyılarında lüks evlerin bulunduğu bir bölgede oturacağı ev için çok özel bir tasarım yaptı. Futbol teması içeren tasarımın 4 milyon euroluk bir maliyeti var. Messi’nin komşuları ise diğer Arjantinli futbol yıldızları Javier Mascherano ve Juan Roman Riquelme olacak.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın