Pizza Hut siparişleriniz için interaktif yemek masası

Videolar
Haziran 20, 2017
interaktif yemek masası

interaktif yemek masası Pizza Hut siparişleriniz için interaktif yemek masası geliştiriyor. Geleceğe yatırım yapan şirketler arasında yer alan pizza hut teknolojik ürünler ile geleceğin yemek siparişi, yemek dağıtımı ve mağaza konseptleri ile geleceği şekillendiren öncü şirketler arasında yer almak istiyor.

Pizza Hut’ın Kuruluşu

Frank and Dan Carney Pizza Hut Kurucuları

Frank and Dan Carney Pizza Hut Kurucuları

Amerika’nın Wichita kendinde 1958 yılında Dan ve Frank adında kardeşlerin annelerinden aldıkları 600 dolar ile temellerini kurdukları Pizza Hut şuan dünya üzerinde 90 farklı ülkede, onbinlerce pizza mağaza zincirinin sahibi bir restoran olmuştur.

2014 yılında çalışmalarına başlattığı, interaktif yemek masası projesi son aşamalarına gelmiş durumda, mobil ödemeler ve gelişen dokunmatik masa özellikleri üzerine çalışmalar yürütüyor. İnteraktif yemek masası projesinde Pizza Hut proje ortağı Chaotic Moon Studios projede Microsoft Surface teknoloji üzerine uygulama geliştirmekte, pizza hut için konspet yemek masası teknolojisine imza atmak üzere.

Chaotic Moon Studios hazırladığı uygulama sayesinde, Pizza Hut mağazasında masa üzerinden kendi istediğin pizzayı kendin yaparak sipariş verebiliyorsunuz. Sadece oda değil, mobil ödeme seçenekleri ile masa üzerinden sipariş ödemesini yapabiliyor. Pizza gelene kadar akıllı telefonlarınız ile entegreli masa üzerinden interaktif oyunlar oynayabiliyorsunuz. Artık pizza beklemekte eğlenceli olacak, kendine özel damak tadına göre pizza hazırlamakta.  Pizza Hut Youtube Hesabından yayınladığı video tanıttı.

interaktif yemek masası

Rakipleride boş durmuyor, Domino’s Pizza ise sipariş alanında teknolojiler üzerine yoğunlaşmış gibi gözükmekte, özellikle hızlı ve insansız teslimat üzerin çalışmalar yapıyor. Robot ile sipariş daha önce denemeleri yapıldı, son çalışmaları ise Domino’s Drone ile sipariş teslimatı.

Dominos Pizza Drone Teknolojisi

Dominos Pizza Drone Teknolojisi

Görünen şuki gelecekte, masalarımız interaktif olarak hizmet verecek, bu teknoloji gelecekte akıllı ev sistemleri ile geniş bir kitleye ulaşacaktır.

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

Cevap bırakın