Bomonti Sokak Festivali 2017


Eylül 12, 2017
Bomonti Sokak Festivali

Bomonti Sokak Festivali 2017 yazına vedalaşmak için muhteşem bir festival olacak. İstanbul’da yaşanlar için Bomonti Sokak Etkinliği sayesinde bir araya geliyor.

Hayat sokakta yaşanır. Özellikle İstanbul sokak kültürü açısından çok zengin bir bölge, mega bir kentin tarihten günümüze taşıdığı değerler festivallerde daha fazla göz çarpar. Bomonti Sokak festivalide aynı şekilde günümüzün sokak kültürünü bizlere yansıtan muhteşem bir festival.

Zamanı olanlar için kaçırılmaması gereken festivale daveti aşağıdaki muhteşem duyuru ile bizlerle paylaştılar.

Bomonti Sokak Festivali

“Bomonti Sokakta. Birlikte eğlenmek, paylaşmak, üretmek ve sokağı sokakta yaşamak için 16-17 Eylül tarihlerinde Bomonti Sokak Festivali’nde buluşuyoruz.

Sokak sanatçıları, müzisyenler, tasarımcılar, sokak yemekleri, sen, ben, o ve daha pek çokları ile Bomonti’de sonbaharı karşılıyoruz.

Pazar alanı üzerine kurulacak festivalde konserler, aktivite alanları ve farklı etkinlikler ile keyifli bir hafta sonu için hepinizi Bomonti’ye bekliyoruz.”

Yer: Bomonti

Tarih: 16 Eylül 2017 – 17 Eylül 2017

Saat: 12.00

Sizlerle orada buluşmak isteriz. Festivalin 2017 yılındaki son yaz günlerine veda aşamasında Bomonti’de olacağız. Haydi sizde gelin!

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın